استفاده گسترده از لاستیک سیلیکون در زندگی

- Nov 06, 2018-

محصولات لاستیکی سیلیکون ساخته شده از محصولات لاستیکی و محصولات سیلیکون در حال حاضر بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای در زندگی ما استفاده می شود. مانند لاستیک اتومبیل، ماساژ ماساژ از لاستیک سیلیکون اتوماتیک هماهنگ شده است. مواد غذائی مثل چیپس، جعبه کیک و غیره از محصولات لاستیکی سیلیکون ساخته شده است که مناسب تر از دمای بی بو، غیر سمی و با درجه حرارت بالا است.


در میان بسیاری از مصنوعات رطوبت، محصولات لاستیکی سیلیکون در میان بهترین هستند. این دارای ویژگی های بی بو، غیر سمی است، نمی ترسم از درجه حرارت بالا و مقاومت در برابر سرد شدید. این اعتماد به نفس است و هنگامی که آن را به 300 درجه سانتیگراد و منهای نود درجه درجه سانتیگراد است، تغییر رنگ نمی دهد. هنوز قدرت و انعطاف پذیری اصلی خود را از دست نمی دهد. لاستیک سیلیکون همچنین دارای عایق الکتریکی خوب، مقاومت در برابر اکسیژن و پیری، مقاومت در برابر نور و پیری، مقاومت در برابر خفاش، پایداری شیمیایی و مانند آن است. با توجه به خواص عالی، لاستیک سیلیکون در پزشکی مدرن نقش مهمی ایفا کرده است. در سال های اخیر، بیمارستان ها، موسسات تحقیقاتی و کارخانه ها برای تولید انواع محصولات پزشکی لاستیکی سیلیکون همکاری داشته اند.


لاستیک سیلیکون دارای مقاومت گرمایی عالی، مقاومت در برابر سرما، خواص دی الکتریک، مقاومت در برابر اوزون و مقاومت در برابر هوای محیط است. خواص برجسته لاستیک سیلیکون درجه حرارت گسترده ای است و می تواند در مدت زمانی معادل -60 ° C تا + 250 درجه سانتیگراد استفاده شود. با این حال، خواص مکانیکی لاستیک سیلیکون مانند مقاومت کششی و مقاومت پارگی ضعیف است. خواص فیزیکی و مکانیکی لاستیک سیلیکون به همان اندازه که اکثر رشته های مصنوعی در دمای معمولی نیست، خوب نیستند. لاستیک سیلیکون عمومی دارای مقاومت در برابر روغن و حلال است، بنابراین لاستیک سیلیکون نباید برای مقاصد عادی استفاده شود. شرایط، اما بسیار مناسب برای بسیاری از شرایط خاص است.


با توجه به عملکرد عالی آن و اثرات فنی و اقتصادی بسیار خوب، محصولات لاستیکی سیلیکون به طور گسترده ای در هواپیما، هوا فضا، انرژی اتمی، وسایل الکتریکی، الکترونیک، ابزار دقیق، خودرو، ماشین آلات، متالورژی، شیمیایی، پزشکی و بهداشت و زندگی روزمره استفاده شده است . کاربرد.


محصولات لاستیکی سیلیکون بر اساس لاستیک سیلیکون متیل وینیل است. اضافه کردن عوامل تقویت کننده، عوامل مقاوم در برابر حرارت، اصلاح کننده ها و سایر پرکننده ها از طریق مخلوط کردن، انتقال کتاب، تصفیه، سولفوریزاسیون، قالب گیری، اکستروژن، پیوند، و غیره. دارای ویژگی های زیر است:


1. مقاوم در برابر آب و هوا، مقاومت در برابر ازن و مقاومت UV. این مدت زمانی طول می کشد که در خارج از منزل استفاده شود. لاستیک سیلیکون به طور کلی برای استفاده بیش از 20 سال در خارج از منزل استفاده می شود.


2، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، استفاده درازمدت در 200 درجه سانتیگراد، هنوز هم در دمای -60 درجه سانتی گراد الاستیک است.


3. عالی فشرده سازی دما و تغییر شکل دائمی.


4، عملکرد پردازش خوب، آسان به شکل و مزایای دیگر، می تواند توسط اکسترودر تهیه هوا گرانشی هوا گرم، قالب ریخته گری قالب، قالب توسعه و روش های دیگر تولید می شود.


خواص دی الکتریک لاستیک سیلیکون بسیار عالی است، به خصوص در دماهای بالا، خواص دی الکتریک بسیار بالاتر از لاستیک آلی عمومی است، قدرت دی الکتریک در محدوده 20-200 درجه سانتی گراد تقریبا تحت تاثیر دما نیست.

Silicone kitchenware

یک جفت:استفاده از مواد لاستیکی سیلیکون در مواد غذایی بعدی:مختصر تجزیه و تحلیل برنامه توسعه صنعت لاستیک سیلیکون چین در آینده