چرا به جای سینی های پلاستیکی از سینی های یخ مکعب سیلیکونی استفاده می کنید

- Jun 28, 2019-

سیلیکون در چند سال گذشته به یکی از مواد جدید آشپزخانه تبدیل شده است. تغییر سیلیکون از روکشهای غیر چسبنده ، پلاستیک و سایر مواد به دلایل مختلف انجام شده است.

در سینی های مکعب یخ از سیلیکون استفاده می شود زیرا در حالی که مانند لاستیک انعطاف پذیر است ، مدت بیشتری طول می کشد و در درجه حرارت بسیار بهتر ایستاده است. همچنین رنگ آمیزی و جذب بو ، مزه و رنگ مایعات مانند لاستیک یا پلاستیک مستعد نیست. بنابراین اگر می خواهید با سینی های یخ آب آلبالو یا آب انگور نوشیدنی درست کنید ، در صورت استفاده از سینی مکعب یخ سیلیکونی ، تمیز کردن آن آسان خواهد بود.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سیلیکون این است که هر آنچه را که می خرید می تواند با رنگ های روشن ساخته شود. بنابراین اگر دکوراسیون خاصی برای شما داشته باشد ، مثلاً نوار مرطوب خود را انتخاب کنید ، به احتمال زیاد یک رنگ سینی مکعب یخ پیدا خواهید کرد که در آن رنگ بندی متناسب باشد.

یک دلیل مهم برای ایجاد تغییر در سلامت است. با وجود چندین سموم در بعضی از پلاستیک ها ، مردم بسیار محتاط شده و می خواهند بدانند که خطرات استفاده از این مواد چیست. سیلیکون در چندین کشور به طور مستقل مورد آزمایش قرار گرفته است ، و اساساً بی اثر تلقی می شود ، به این معنی که سموم را به مواد غذایی دیگر مانند سایر موارد غیر چسبنده و پلاستیک نمی کند. (پیوندها به مراکز استفاده در مورد پخت سیلیکون در انتهای این مرکز قرار دارد.)

سینی های یخ سیلیکونی بسیار ساده هستند ، زیرا انعطاف پذیر هستند و با پیچاندن سینی بین دو دست ، درست همانطور که با سینی های یخ پلاستیکی انجام می دهید ، می توانید یخ را جدا کنید. خواه مکعب های یخی کوچک یا بزرگ را دوست دارید ، انتخاب های شما آسان خواهد بود ، زیرا چندین اندازه در دسترس است. معمولاً بسته به تعداد ارائه شده ، چه اندازه و در کجا فروخته می شوند ، معمولاً بین 8 تا 20 دلار است. در حالی که می توانید از مکعب های یخی در هر اندازه ای استفاده کنید که فانتزی شما را تحت تأثیر قرار دهد ، مکعب های با اندازه های مختلف کاربردهای پیشنهادی متفاوتی دارند.

مکعب های کوچک زمان کمتری برای یخ زدن دارند ، در مخلوط کن ها راحت تر در مخلوط کن تجزیه می شوند و سریعتر نوشیدنی ها را خنک می کنند. از آنجا که سریعتر نوشیدن نوشیدنی به این معنی است که مکعب یخ نیز زودتر از مکعب های بزرگ آب را به نوشیدنی اضافه می کند ، این مکعب به اندازه مناسب برای نوشیدنی هایی که در طی 30 دقیقه یا بیشتر از آن استفاده می شود بهتر عمل می کند.

مکعب های بزرگتر برای خنک کننده پایدار بهتر است. مکعب بزرگتر است ، برای خنک کردن یک نوشیدنی طولانی تر طول می کشد ، زیرا بسیار کندتر از مکعب های کوچک ذوب می شود. با این حال ، این بدان معنی است که آب را به سرعت کمتری به نوشیدنی اضافه می کند و خیلی بیشتر طول می کشد. این ترکیب باعث می شود تا نوشیدنی های خوب نوشیدنی مانند یک چای یخ زده بعد از ظهر یا یک چاشنی خوب در عصر ، مناسب باشد. (مکعب های بزرگتر نیز در یک لیوان مرتب به نظر می رسند.)

با استفاده از مکعب های بزرگ ، مطمئن باشید که می دانید مکعب می تواند آن را تا انتهای شیشه برساند. شما نمی خواهید مکعب ها به طور شیشه ای به سمت پایین شیشه گیر کنند.


یک جفت:استفاده از جام سیلیکون بعدی:مزایای استفاده از پخت و پز با نانوایی سیلیکون