چرا دستکش های سیلیکونی فر با انواع دیگر دستکش ها متفاوت است

- Jun 20, 2019-

چرا دستکشهای فر سیلیکون با دستکشهای دیگر متفاوت است؟


شکی نیست که دستکشهای فر سیلیکون خیلی بهتر از میتس فرهای پارچه ای معمولی است. FDA آنها را توصیه می کند ، و ما نیز چنین می کنیم. چندین عامل باعث می شود آنها از هم متمایز شوند:

دستکش های سیلیکونی از جنس سیلیکون با درجه بالا تولید می شود و باعث می شود آنها حتی در دماهای بسیار بالا نیز مقاوم در برابر حرارت باشند

دستکش های فرش سیلیکون بر خلاف میت پارچه های معمولی که به دلیل داشتن مرطوب بودن و عدم شستشو ، بارهای میکروارگانیسم های ایجاد کننده بیماری را حمل می کنند ، اجازه نمی دهند که باکتری ها را از بین ببرند.


دستکشهای اجاق گاز سیلیکونی در مقایسه با میتس های سنتی اجاق ، چسبندگی بهتری دارند.

نگاهی گذرا به آویزهای فر سیلیکون ممکن است باعث شود شما فکر کنید که در استفاده از گاراژ بهترین ها هستند. دور از آن. میتس اجاق گاز سیلیکونی در واقع بهترین دوست آشپز در آشپزخانه است. دلیل این امر این است که این دستکش ها در برابر گرما بسیار مقاوم هستند. آنها می توانند در دمای 260 درجه سانتیگراد مقاومت کنند.

آنچه در مورد این دستکش ها منحصر به فرد تر است این است که آنها همچنین با قرار دادن وسایل مورد نظر بدون آب پاشیدن ، قرار دادن وسایل را در آب جوش بسیار آسان می کنند. علاوه بر این ، این دستکش ها قادر به مقاومت در برابر بخار هستند و در نتیجه آنها را برای تخلیه ماکارونی و سیب زمینی های آب پز و فوق العاده مناسب و بدون هیچ گونه سوختگی در هر مکانی مناسب می کنند.

اگر شما علاقه مند به تهیه غذاهای چینی هستید ، پس دستکش های سیلیکونی باید بهترین انتخاب شما باشد. این امر به این دلیل است که این میت ها برای محافظت از سوختگی ناشی از اسپلاتر و روغن داغ ، بسیار مورد نیاز شما را تأمین می کند. و از آنجا که این دستکش ها غیر متخلخل هستند ، نباید در مورد استانداردهای بهداشتی نگران باشید زیرا تمیز کردن آنها به راحتی انجام می شود. همچنین شایان ذکر است که مارک های مختلف میتس اجاق سیلیکونی وجود دارد که برای راحتی بیشتر با آسترهای جداشدنی همراه هستند.


یک جفت:دستکش سیلیکون چیست بعدی:راه های تمیز کردن سیبکون Bakeware : روش دوم