دستکش سیلیکون چیست

- Jun 14, 2019-

دستکش های سیلیکون یک اختراع عالی است. آنها برای محافظت از دستان شما هنگام کباب کردن ، پخت و پز یا هر کار دیگری در نزدیکی گرمای شدید استفاده می شوند. این شامل دست زدن به غذای گرم ، لمس سطوح گرم ، کار در نزدیکی آتش یا کار در نزدیکی بخار است.

اگر دستکش سیلیکونی خود را پوشیده اید ، هنگام کباب کردن ، دیگر نیازی به استفاده از وسایل کباب مانند انبر نخواهید داشت. به سادگی می توانید استیک ها را مرتب کنید ، سبزیجات کبابی شده را مرتباً مرتب کنید ، یا وسایل داغ را با استفاده از دستکش خود از کوره جدا کنید. شما می توانید بدون استفاده از دستمال گلدان یا وسایل آشپزی ، ماریناد بیشتری را روی کابوب shish بچرخانید و بمالید. مواد سیلیکونی کاملاً از دست شما در برابر سوختگی محافظت می کند. این کار تجربه کباب کردن را ساده می کند و آن را به یک تجربه سرگرمی تبدیل می کند.

هنگام پختن بوقلمون ، به جای تلاش برای استفاده از نوار یا چنگال های بزرگ برای چرخاندن یا چرخاندن پرنده ، می توانید فقط روی دستکش های سیلیکونی خود بلغزانید و آن را با دست بگیرید. بوقلمون های بزرگ به راحتی از این طریق اداره می شوند. کباب دستباف و مرغ کامل را نیز می توان با پوشیدن این دستکش ها ساده کرد. شما همچنین می توانید بدون داشتن گلدان قابلمه های داغ را از روی آن بریزید زیرا بیشتر این دستکش ها از دستان شما در دما تا 500 تا 600 درجه محافظت می کنند. سوختگی بیشتری از اجاق گاز گرم نیست! سیلیکون همچنین یک چنگ زدن به زیبایی دارد ، بنابراین قابلمه ها ، حتی روغن های روغنی ، از بین نمی روند.

دستکشهای سیلیکون هنگام برخورد با غذاهای آب پز نیز بسیار خوب عمل می کنند. هنگامی که سعی می کنید از نگهدارنده های معمولی گلدان استفاده کنید ، به طور مداوم مقداری از آب گرم جوش بیرون می آید و نگهدارنده گلدان به سرعت با این آب گرم خیس می شود. البته این فوراً پوست را می سوزاند. هنگام ریختن آب از ماکارونی ، بخار اغلب هنگام استفاده از نگهدارنده های معمولی گلدان ، ناحیه مچ دست و ساعد را حس می کند. اگر در عوض از دستکش ساخته شده از سیلیکون استفاده می کنید ، دست و ساعد تحتانی شما حتی اگر آب جوش بیرون بیاید یا بخار گرم به این نقطه برخورد کند ، محافظت می شود. اگر در حال جوشاندن سبزیجات مانند سیب زمینی ، ذرت یا کنگر فرنگی هستید ، می توانید به راحتی دست خود را بچسبانید و سبزیجات فوق العاده گرم را بدون دست زدن به دست و ساعد خود جدا کنید.

استفاده از دستکش های سیلیکونی می تواند کنسرو را بسیار آسان تر کند. اگر این دستکش ها را بپوشید ، دست زدن به کوزه های گرم روی آب جوش و بخار بسیار آسان است. دیگر نیازی به استفاده از فورسپس های غول پیکر نیست که در آن شیشه ها به راحتی می توانند از بین بروند و بشکنند. درعوض ، می توانید با استفاده از این دستکش های محافظ ، به راحتی شیشه ها را بردارید.

اگر دوست دارید آشپزی را با مهارت های آهنی که در آن دسته داغ بسیار گرم است دوست دارید از دستکش های سیلیکونی خود استفاده کنید. چه پخت و پز کباب اجاق گاز و چه از بین بردن نان ذرت پخته شده در ماهی آهن ، دستکش های ساخته شده از مواد سیلیکونی کار را بسیار آسان تر می کند.

دستکش های سیلیکونی همچنین کارهای خاصی از خانه را آسان تر و ایمن تر می کند. به عنوان مثال ، اگر قبل از خنک شدن کامل یک آب ظرفشویی را بارگیری می کنید ، دوباره الوارها را روی آتش سوار کنید ، یک مخزن آب داغ را ثابت کنید ، یک فرش را تمیز کنید یا از یک مپ برقی استفاده کنید که بخار می تواند خیلی گرم شود ، این دستکش ها می توانند تسهیل شوند این کارهای

برای تمیز کردن دستکش های سیلیکونی ، می توانید به راحتی آنها را در آب داغ و صابون بشویید یا آنها را درون آب ظرف بریزید. همه و همه ، این دستکش های بسیار مفیدی است که می توانید در اطراف خانه داشته باشید!


یک جفت:آستین جام سیلیکونی بعدی:چرا دستکش های سیلیکونی فر با انواع دیگر دستکش ها متفاوت است