قالب های سیلیکونی چیست

- Jun 13, 2019-

قالب های سیلیکونی با ریختن سیلیکون به شکل آماده ، جعبه قالب یا قالب قالب ایجاد می شوند. سیلیکون شکل ظرف یا کالای قرار داده شده در ظرف را تشکیل می دهد. قالب های سیلیکونی در بین سرگرمی ها و هنرمندانی که شمع ، جواهرات و مجسمه ها را ایجاد می کنند بسیار محبوب است.


برای ایجاد قالب های سیلیکونی ، شما نیاز به خرید سیلیکون دارید. سیلیکون مناسب را می توان در فروشگاه های هنری و صنایع دستی ، فروشگاه های سخت افزاری و فروشگاه های تخصصی در اینترنت یافت. اگر در حال تحویل سیلیکون هستید ، ابتدا قیمت حمل را بررسی کنید زیرا این ماده سنگین است.


دو نوع سیلیکون برای ساخت قالب مناسب است: پلاتین کاتالیز شده و قلع کاتالیز شده. سیلیکون کاتالیز شده پلاتین ، همچنین به عنوان سیلیکون درمانی علاوه بر این شناخته می شود ، حاوی مواد شیمیایی است که برای کند کردن روند پخت و پز و ایجاد زمان کافی برای دستکاری قالب سیلیکون طراحی شده است. سیلیکون درمانی کاتالیز شده یا تراکم قلع بسیار رایج نیست زیرا مواد برای گرم نگه داشتن آن نمی توانند گرم شوند و کار با آن سخت تر می شود.


چهار نوع قالب سیلیکون وجود دارد: بلوک ، بلوک چند تکه ، دستکش و دستکش بازیگران. همه این نوع قالب ها به فضای کاری در دمای اتاق ، دستکش های محافظ ، ورق های پلاستیکی ، مخلوط کردن ظروف ، میله های همزن و جعبه قالب نیاز دارند. انواع مختلف قالب برای ایجاد محصولات مختلف استفاده می شود و قالب مناسب باید بر اساس نتیجه دلخواه شما انتخاب شود.


یک جفت:معرفی قالب سینی یخی سیلیکون بعدی:نحوه پخت کلوچه ساده