راه های تمیز کردن سیبکون Bakeware : روش دوم

- Jun 05, 2019-

روش دوم: از بین بردن لکه های سخت تر

قبل از تمیز کردن ، نانوایی های سیلیکونی خود را گرم کنید . برای لکه های چرب اضافی بسیار سخت ، می تواند قبل از تمیز کردن ، نانوایی سیلیکون خود را در فر گرم کنید. فر خود را تا 350 درجه فارنهایت (177 درجه سانتیگراد) گرم کنید. بعد از اینکه اجاق ها کاملاً گرم شدند ، ده دقیقه سیبکونی را درون فر قرار دهید. این کار به گرم کردن لکه های غذایی که روی شیرینی خامه ای گیر کرده اند کمک می کند و تمیز کردن آنها را آسان تر می کند.

بعد از اینکه حبوبات را گرم کردید ، آن را با صابون ظرف چرب کننده و جوش شیرین بشویید.

مراقب باشید در هنگام خارج کردن آن از فر ، خودتان را نسوزانید.

جوش شیرین را اعمال کنید . خمیر سیلیکون خود را درون سینک خیس کنید و تمام آب را تکان دهید. شما می خواهید که این محصول مرطوب باشد ، اما مرطوب نباشد. مکانهایی را که هنوز لکه های مواد غذایی چرب وجود دارند مشخص کنید و مقداری جوش شیرین را در هر نقطه بپاشید.

حتماً یک جوش شیرین از جوش شیرین بخورید ، نه فقط یک گرد و غبار سبک.

از جوش شیرین خمیر درست کنید. جوش شیرین را به آرامی با یک دستمال مرطوب ماساژ دهید تا آب به پودر جوش شیرین کمک کند تا خمیری غلیظ شود. شما می خواهید خمیر جوش شیرین به میزان زیادی روی هر لکه موجود در نانوایی های سیلیکونی خود اعمال شود.

بگذارید جوش شیرین کاملاً خشک شود ، که ممکن است چندین ساعت طول بکشد.

بشویید و تکرار کنید. بعد از اینکه جوش شیرین کاملاً خشک شد ، آن را با آب داغ در سینک بشویید. اگر لکه ها در این مرحله از بین نرفته اند ، می توانید دوباره آن را با صابون ظرف بریزید و یا دوباره جوش شیرین را امتحان کنید.

ممکن است لازم باشد که این فرآیند را چند بار تکرار کنید تا کاملاً از تمیز کردن ظروف سیلیکونی خود استفاده کنید.

نانوایی ها را بشویید و خشک کنید . پس از اتمام خمیر جوش شیرین ، مقداری صابون ظرف برای شستن سیلیکون استفاده کنید. سپس تمام صابون ها را در سینک آشپزخانه بشویید. شما باید شیروانی های سیلیکونی را روی حوله یا یک قفسه خشک کن قرار دهید و بگذارید قبل از استفاده مجدد از آن کاملاً خشک شود.

مطمئن باشید که در حالی که هنوز مرطوب است ، نانوایی های سیلیکونی خود را در داخل کابینت ذخیره نکنید ، زیرا این می تواند منجر به تشکیل قالب و باکتری ها در وسایل آشپزخانه شما شود.


یک جفت:چرا دستکش های سیلیکونی فر با انواع دیگر دستکش ها متفاوت است بعدی:انواع Ashtrays