روش های تمیز کردن سیبکون Bakeware : روش سوم

- Jun 06, 2019-

روش سوم: انجام اقدامات پیشگیرانه

بلافاصله پس از استفاده بشویید . یکی از بدترین کارهایی که می توانید برای تهیه شیرینی های مخصوص سیلیکون انجام دهید این است که اجازه دهید باقیمانده مدت زمان طولانی قبل از تمیز کردن بماند. به محض اینکه پخت را تمام کردید ، باید از صابون سیلیکونی را با صابون ظرف چرب کننده بشویید. این به حفظ یکپارچگی نانوایی های سیلیکونی شما کمک می کند و نظافت آینده را بسیار آسان تر می کند.

حداقل ، بلافاصله پس از استفاده بلاگزارهای سیلیکونی را با آب و صابون ظرف پر کنید تا بتوانید بعداً برگردید و تمیز کنید.

از استفاده از اسفنج های ساینده خودداری کنید. شستشوی نانوایی های سیلیکونی با اسفنج های ساینده در مقایسه با اسفنج یا پارچه معمولی در تمیز کردن مؤثر نیست. و حتی ممکن است در این فرایند به نانوایی سیلیکون شما آسیب برساند.

با استفاده از اسفنج ساینده می توانید تکه های سیلیکون را جدا کرده و به مرور زمان عناصر غیر برقی تابه را به حداقل برسانید.

اسپری های پخت و پز را فراموش کنید. نانوایی های سیلیکونی به خودی خود نوعی پوستی محسوب می شوند ، بنابراین نیازی به استفاده از اسپری های پخت و پز غیر استیک با این نوع نانوایی ها نیست. این به شما کمک نمی کند تا سریعتر از آنچه بتوانید با آن کار کنید ، وسایل سیلیکونی را خارج کنید.

علاوه بر این ، استفاده از اسپری های پخت و پز همراه با نانوایی های سیلیکونی باعث ایجاد چربی و چرب کننده چربی می شود که بعداً باید تمیز شده و با گذشت زمان آسیب بیشتری به ماهیتابه خود وارد کنید.


یک جفت:مزایای استفاده از پخت و پز با نانوایی سیلیکون بعدی:مزیت استفاده از عینک شراب قرمز سیلیکون