راه هایی برای تمیز کردن نرده های سیلیکونی: روش اول

- Jun 04, 2019-

راه هایی برای تمیز کردن نرده های سیلیکونی: روش اول

نانوایی های سیلیکونی برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی در کمد شما عالی است ، اما اغلب تمیز کردن آن بسیار دشوار است. گریس و سایر مواد غذایی باقی مانده به نظر می رسد بی امان به آن می چسبند. با این حال ، با کمی چربی آرنج ، جوش شیرین و صابون ظرف ضد چربی ، می توانید بدون هیچ وجه ، نانوائی سیلیکونی خود را شبیه به جدید بنویسید.

روش اول: استفاده از صابون ظرف چرب کننده

سینک ظرفشویی را با صابون ظرف و آب پر کنید. سینک آشپزخانه خود را متوقف کنید و آن را با آب بسیار داغ پر کنید - تا آنجا که می توانید تحمل کنید. در چند قطره صابون ظرف ضد چربی بریزید و آنرا مخلوط کنید تا آب آن بالا بیاید. صابون ظرف برش گریس برای پاک کردن لکه های سخت مانند آنهایی که به واسطه نانوایی های سیلیکونی به دست می آیند ، بسیار سخت است.

مطمئن شوید که از آب بسیار گرم استفاده می کنید. آب ولرم یا آب سرد در تمیز کردن نانوایی های سیلیکون شما به همان اندازه مؤثر نخواهد بود.

پودرهای سیلیکونی را در صابون ظرف بریزید . نانوایی های سیلیکونی را در آب داغ و صابون قرار دهید و بگذارید خیس شود. حداقل ظرف 30 دقیقه نانوا را در سینک ظرف بگذارید ، اگرچه ممکن است لازم باشد آن را برای مدت زمان طولانی و طولانی تر (یک ساعت) برای لکه های بسیار سخت رها کنید.

در حالی که اولویت شما استفاده از یک صابون طبیعی طبیعی است ، این مواد برای لکه های سختی که روی شیرینی های سیلیکونی خود پیدا می کنید ، به همان اندازه مؤثر نیستند.

 

با اسفنج غیر ساینده مالش دهید. مقداری بیشتر از صابون ظرف بریزنده را بمالید و با استفاده از یک اسفنج غیر ساینده ، شیرینی های سیلیکونی را خرد کنید. واقعاً به آنجا بروید و برای از بین بردن لکه ها به سختی پاک کنید.

ممکن است شما مجبور شوید برای خلاص شدن از شر این لکه ها وقت و انرژی کمی صرف کنید.

روند را تکرار کنید. برای از بین بردن لکه ها ، شاید لازم باشد چندین بار این روند را تکرار کنید. مقداری چربی واقعی آرنج طول می کشد تا برخی از این لکه ها را از خمیر سیلیکون خود خارج کنید. دوباره سعی کنید از صابون ظرف چربی استفاده کنید و آن را بارها و بارها شستشو دهید.

سعی کنید بار دوم حتی از آب گرمتر استفاده کنید. اگر از دستکش لاستیکی استفاده می کنید ، می توانید هنگام تمیز کردن نانوایی های سیلیکونی خود از آب گرمتری استفاده کنید.

نانوایی های سیلیکونی را بشویید و خشک کنید. پس از اتمام شستشوی لکه ها روی شیرینی های سیلیکونی خود ، باید باقی مانده صابون موجود در سینک را بشویید. سپس Bakeware را وارونه روی حوله یا قفسه خشک کن بگذارید تا آب آن خالی شود.

قبل از شروع دوباره استفاده از آن اطمینان حاصل کنید که سیلیکون کاملاً خشک شود. این معمولاً حداقل یک ساعت یا دو ساعت طول می کشد.یک جفت:هنگام خرید فر بخار سیلیکون چه چیزی را باید در نظر بگیرید بعدی:نکاتی در مورد انتخاب و استفاده از ظروف سیلیکونی