استفاده از جام سیلیکون

- Jun 12, 2019-

هنگامی که از فنجان سیلیکون برای ماساژ استفاده می کنید ، می توانید با استفاده از روغن های ماساژ ، ژل ها ، لوسیون ها یا مومیایی کردن ماساژ ، که در Lierre.ca موجود است ، آن را در یک مکان نگه دارید یا آن را از جایی به جای دیگر بر روی پوست خود منتقل کنید. حرکت فنجان ها می تواند به 4 اینچ در بافت های شما برسد و این روند باعث می شود احساس طراوت و جوان سازی داشته باشید.

خاصیت کشسانی سیلیکون باعث می شود که فنجان های سیلیکون در آن مناطق خمیده دشوار بدن مانند مچ پا ، زانو و مچ دست به خوبی کار کنند. یک ست حجامت سیلیکون حاوی چندین فنجان با اندازه و شکل های مختلف است که می تواند تقریباً در همه جای بدن شما اعمال شود ، از جمله پاها ، پشت ، شکم ، قفسه سینه ، بازوها ، گردن و حتی صورت شما.

لیوان های سیلیکونی مقرون به صرفه هستند. مجموعه حجامت سیلیکون که توسط Lierre ارائه شده است ، کمتر از یک جلسه ماساژ واحد است. مهمتر از همه ، هنگامی که شما یک مجموعه از فنجان سیلیکون خریداری می کنید ، می توانید از آن برای مدت زمان قابل ملاحظه ای استفاده کنید زیرا هرگز شکسته نشده است.

لیوان های سیلیکونی قابل حمل هستند و در همه جا حتی در سفرهای شما نیز قابل استفاده است.

می توانید درجه مکش را مطابق ترجیح خودتان با فشردن لیوان یا محکم تر فنجان ها دستکاری کنید


یک جفت:آیا سینی یخ سیلیکونی برای سلامتی مردم مضر است بعدی:چرا به جای سینی های پلاستیکی از سینی های یخ مکعب سیلیکونی استفاده می کنید