استفاده و ایمنی آشپزخانه سیلیکون

- Oct 29, 2018-

ظروف آشپزخانه لاستیکی سیلیکون، ظروف آشپزخانه ای هستند که توسط قالب سازی یا تولید محصولات سیلیکونی ساخته شده اند. در سال های اخیر، ظروف آشپزخانه سیلیکون در ظروف آشپزخانه بسیاری از مواد به دلیل منحصر به فرد لمس و تنوع رنگ خود را برجسته.

آشپزخانه سیلیکون یک اصطلاح عمومی برای ابزار و ظروف مورد استفاده در پخت آشپزخانه، پخت و پز، مخلوط کردن، ساخت، تهویه، ترکیب کردن و مدولاسیون است. این یک نوع جدید از وسایل آشپزخانه است که توسط سخت افزار، پلاستیک و سایر مواد تبدیل شده است. این دارای حفاظت از محیط زیست منحصر به فرد، خواص پایدار شیمیایی، مقاومت در برابر حرارت بالا، نرمی، ضد انفجار، مقاومت در برابر خاک و عدم چسبندگی است. عملکرد در میان مواد بسیاری از ظروف آشپزخانه برجسته است. در بسیاری از کشورها در غرب، محصولات سیلیکون به هر گوشه زندگی مردم نفوذ کرده اند. به عنوان مثال، ظروف آشپزخانه سیلیکون، ظروف آشپزخانه، و نیازهای روزانه در میان مردم اروپا و ایالات متحده محبوب هستند. برخی از محصولات خانگی سیلیکون کمبود دارند. .

دو نوع ظروف آشپزخانه سیلیکون وجود دارد که ما اغلب در زندگی پیدا می کنیم: یکی از ظروف آشپزخانه سیلیکون خالص است و دیگری آشپزخانه لاستیکی سیلیکون است. به اصطلاح آشپزخانه خالص سیلیکون این است که کل محصول از مواد سیلیسیم ژل ساخته شده است. ظروف آشپزخانه لاستیکی لاستیک سیلیکونی عمدتا سخت افزار بسته بندی شده و وسایل آشپزخانه سیلیکون پلاستیکی است.

ویژگی های آشپزخانه سیلیکون:

1. نرم و راحت: با توجه به نرمی مواد سیلیکون، ظروف آشپزخانه سیلیکون راحت به کارد و چنگال دیگر است، نرمی و بدون تغییر شکل.

2، رنگ متنوع است: از آنجا که رنگ آمیزی لوازم آشپزخانه سیلیکون توسط استریت ژل سیلیکا رنگ شده است، و رنگ سیلیکاژل متمایز است، همچنین یک آشپزخانه رنگارنگ ایجاد می کند.

3، عمر طولانی: خواص شیمیایی مواد خام ژل سیلیکا بسیار پایدار هستند، محصولات ساخته شده عمر طولانی تر از مواد دیگر.

4، آسان برای تمیز کردن: محصولات لاستیک سیلیکون تولید شده توسط لاستیک سیلیکون می تواند پس از شستشو با آب بازسازی شود، و یا می تواند در ماشین ظرفشویی تمیز شود.

5، مقاومت در برابر دمای بالا: محدوده قابل اجرا در محدوده دما -40 تا 230 درجه سانتیگراد، می تواند در اجاق های مایکروویو و کوره ها استفاده شود.

پس در مورد ایمنی ظروف آشپزخانه لاستیکی سیلیکون چه؟ در واقع، ظروف آشپزخانه سیلیکون را می توان در ویژگی های فوق مشاهده کرد، از نظر محیط زیست و غیر سمی است. در فرایند تولید واقعی، وسایل آشپزخانه سیلیکون از مواد غذایی FDA، LFGB به عنوان ژل سیلیکاژل استاندارد به عنوان مواد خام استفاده می کند و از مواد شیمیایی ژل سیلیکا و ژل سیلیکا استفاده می شود. عامل به عنوان یک عامل کمکی ساخته شده است. به طور کلی در بدن انسان مانند ظروف سیلیکون، نوک سیل سیلیکون، ظروف آشپزخانه سیلیکون و غیره، حفاظت از محیط زیست و جنبه های ایمنی نیاز به کنترل دقیق دارد و باید استانداردهای FDA و LFGB را تصویب کند.

Silicone kitchenware

یک جفت:مختصر تجزیه و تحلیل برنامه توسعه صنعت لاستیک سیلیکون چین در آینده بعدی:انعطاف پذیری سیلیکون، عایق عالی، فشرده سازی