انواع Ashtrays

- Oct 21, 2019-

انواع آشتی ها


انواع مختلفی از انواع زیرسیگاری در بازار وجود دارد ، از جمله آن می توان به عنوان دودکش بدون دود ، اشتعال شیشه ای و یا حتی یک کفپوش سنگی هنری اشاره کرد. هنگام انتخاب یک زیرانداز ، به ترجیح شخصی و نیازهای مصرف سیگار شما ارتباط زیادی دارد.

 

SILICONE ASHTRAY

Ashtray سیلیکون در واقع یک ashtray غیر قابل تخریب است و با سیلیکون سخت ساخته شده است. این نوع آسترها به طور معمول دارای شکاف ها و سوراخ هایی روی دیوارهای جانبی هستند که به شما امکان می دهد وسایلی مانند سیگار ، ابزار خنجر یا حتی فندک خود را نگه دارید. برخی از آداب و رسوم سیلیکونی حتی می تواند کاغذ نورد یا توتون و تنباکوهای گشاد شما را نگه دارد. این نوع آسترها در رنگ ها و طرح های متنوعی قرار دارند که شما می توانید انتخاب کنید.

 

اسموتی اسموک

Ashtray دودی برای از بین بردن دود و خاکستر موجود در هوا که در نزدیکی خاکستر است طراحی شده است. در این پناه ها از فیلترهای کربن استفاده می شود تا دود از هوا خارج شود. بیشتر این پناهگاه ها ساخته شده اند تا بسیار ساکت باشند. در صورت داشتن افراد غیر مشکوک که با شما زندگی می کنند یا از خانه خود دیدن می کنید ، پنجه دودی ایده آل است. آنها همچنین برای اتومبیل و مسافرت بسیار عالی هستند.

 

ASHTRAY جیب

این نوع دزدگیر بسیار کوچک است. دزدگیر جیبی به گونه ای قابل حمل طراحی شده است که بتوانید آن را در حال حرکت بردارید. آنها به اندازه کافی کوچک هستند که در جیب شما قرار بگیرند و در سبک ها و رنگ های متنوعی قرار بگیرند. تنها نکته منفی این است که این زیراندازها به معنای جایگذاری زیادی در آنها نیستند ، دلیل این امر این است که هدف اصلی یک جیب جیبی داشتن یک گیرنده سیگار / خاکستر سریع و کارآمد هنگام بیرون رفتن و رفتن است.

 

سیگار ASHTRAY

زیرانداز سیگارها از سایه های سیگار بزرگتر است و شکاف های بیشتری برای نگه داشتن سیگارها دارد. این آسترها در شکل ها ، اندازه ها و طرح های مختلفی وجود دارند. زیراندازهای سیگار معمولی به شکل مربع یا گرد هستند. این پناهگاه ها می توانند برای سیگار نیز استفاده شوند ، اما شکافها بسیار بزرگتر هستند و سیگار نیز نگه ندارند.

 

آسورای قابل حمل

کفهای قابل حمل کوچک هستند و اغلب اوقات با یک درب همراه هستند. برخی از این کرکره ها با فلز ساخته شده اند و برای راحتی شما در صفحه کلید قرار داده شده است ، در حالی که برخی دیگر به اندازه کافی کوچک هستند که بتوانند اطراف آن را منتقل کنند. آنها با این ایده طراحی شده اند که شما آن را به آنجا می روید. شبح شخصی قابل حمل بسیار مناسب است که برای بیرون رفتن ، در تعطیلات یا حتی برای حمل کیف دستی خود در هنگام عدم دسترسی بهشت در دسترس باشد. همچنین ، تزیین قابل حمل در رنگ ها ، اندازه ها و طرح های مختلفی وجود دارد که باعث می شود خرید یک سرگرم کننده بسیار جالب باشد.

 

GLASS ASHTRAY

زیراندازهای شیشه ای در سبک ها و رنگ های متنوعی قرار می گیرند. برخی از این نوع آسترها بسیار تزئینی و زیبا هستند ، در حالی که برخی دیگر فقط از شیشه ساده ساخته شده اند. غالباً آسترهای شیشه ای معمولی به یاد شما می آورند که میزان استفاده از آن در رستورانها یا کوچه های بولینگ مورد استفاده قرار می گیرد. زیراندازهای شیشه ای زیبا هستند زیرا کمی سنگین تر از سایر زیرپوش ها هستند و برای داخل خانه یا خارج از منزل عالی هستند. تنها نکته منفی به عنوان یک کف پوش شیشه ای این است که آنها قابل شکست هستند ، بنابراین مراقب باشید که آنها را رها نکنید.

 

آسترای سنگ / سنگ

این آسترها از سنگ یا سنگ ساخته شده و به طور معمول سنگین تر از مدل های شیشه ای هستند. با این حال ، آنها هنوز هم قابل شکستن هستند. یک سنگ معمولی برای بیرون آمدن این زیراندازها از سنگ مرمر است. بسیاری از افراد از سنگفرش های سنگی یا سنگی دوست دارند زیرا زیبا و بسیار تزئینی هستند.


یک جفت:راه های تمیز کردن سیبکون Bakeware : روش دوم بعدی:مزایای استفاده از دستکش کوره سیلیکونی در آشپزخانه چیست؟