نکاتی در مورد انتخاب و استفاده از ظروف سیلیکونی

- Jun 11, 2019-

نکاتی در مورد انتخاب و استفاده از ظروف سیلیکونی


حتماً ظروف ساخته شده از سیلیکون 100٪ مواد غذایی را انتخاب کنید. پرکننده ها می توانند کیفیت و دوام سیلیکون را به خطر بیاندازند.


تأیید کنید که تمام رنگهای مورد استفاده بر پایه BPA نیستند و آزمایش سرب انجام شده است ، به خصوص برای محصولات با رنگ روشن.


از ظروف لاستیکی گرمانرم (TPR) فریب نخورید. آنها به همان اندازه نگاه می کنند و احساس می کنند ، اما TPR همانند بادوام نیست و گرما زیادی مانند سیلیکون تحمل نمی کند. محصولاتی مانند این فنجان های اندازه گیری ساخته شده از TPR اغلب دارای اسکلت پلاستیکی سفت و سخت هستند و ممکن است در معرض گرما پیچیده شوند.


آگاه باشید که مواد شوینده ظرفشویی فسفات ممکن است باعث شود ظروف سیلیکونی به لکه های آب ختم نشوند یا روی بوی / مزه های خاصی نگه داشته شود. کار بزرگی نیست ، کافی است مقداری سرکه سفید یا یک ماده شستشو غیر سمی مانند اکوور را به چرخه شستشو خود اضافه کنید.


مواقعی وجود دارد که دوام و راحتی از بین می رود و ظروف شیشه ای و استیل ضدزنگ را در کمد می گذارم. بنابراین با توجه به انتخاب بین پلاستیک های ساخته شده با مواد شیمیایی مختل کننده سرطان زا و غدد درون ریز ، من هر زمان که بخواهم سیلیکون انتخاب کنم.یک جفت:راه هایی برای تمیز کردن نرده های سیلیکونی: روش اول بعدی:آستین جام سیلیکونی