راه حل های جلوگیری از چسباندن مکعب یخ

- May 28, 2019-

جلوگیری از چسباندن مکعب های یخ


1. سینی را پر نکنید. به همین دلیل سینی های مکعب یخ برای هر مکعب یخ دارای جیب های جداگانه ای هستند و اطمینان از ماندن آب در محدوده هر جیب به شما کمک می کند تا یخ های یخ شما در هنگام یخ زدگی راحت تر از سینی خارج شوند.

اگر آب در سینی های مکعب یخ متصل شود ، به عنوان یک بلوک بزرگ یخ منجمد می شود ، که شکستن و خارج کردن آن از سینی سخت تر خواهد بود.

سینی های مکعب یخ را پشته نکنید. هنگامی که سینی های مکعب یخ را بر روی یکدیگر قرار دهید ، هوای سرد از فریزر نمی تواند در بین سینی ها قرار بگیرد ، باعث می شود مکعب های یخ در سینی پایین از پایین به بالا منجمد شوند. از آنجا که آب هنگام یخ زدگی منبسط می شود ، پایین به پایین سینی گسترش می یابد ، در نتیجه به سینی می چسبید.

اگر به یک مهمانی یا دستور العمل خاص به چند دسته یخ نیاز دارید ، سینی های یخ های یخ را یک بار یخ زده و یکبار هم یخ بزنید و آنها را انباشته کنید.

3. سینی ها را قبل از پر کردن مجدد آنها تمیز کنید. مردم غالباً برای اطمینان از یخ کافی یك سینی یك یك یخ نیم پر از یخ پر كنند ، اما این می تواند باعث شود یخ به سینی بچسبد. در عوض ، سینی مکعب یخ را کاملاً خالی کنید و بگذارید قبل از اضافه کردن آب تازه خشک شود تا یخ بیشتر شود.

پس از یخ زدن ، اگر نیاز به سینی برای خنک کردن یخ دارید ، همیشه می توانید یخ را به یک کیسه پلاستیکی قابل آب بندی یا ظرف ایمن از فریزر منتقل کنید.

4. یک سینی سیلیکونی نرم را امتحان کنید. در حالی که سینی های مکعب یخ به طور سنتی از فلز ساخته می شدند ، پلاستیک اکنون ماده مورد نظر است. با این وجود برخی از سینی های مکعب یخ جدید از یک سیلیکون پایدار ساخته شده اند و این ها می توانند برای یخ عالی باشند زیرا در واقع می توانید پایین هر جیب مکعب یخ را فشار داده یا فشار دهید تا آن را از سینی رها کنید.

برای خارج کردن مکعب های یخ از یک سینی سیلیکونی ، هر دو طرف سینی را خم کنید تا مکعب ها سست شوند. سینی را در هر دو دست نگه دارید و یک علامت یا انگشت میانی را در زیر یک مکعب یخ در انتهای سینی قرار دهید. با انگشت به پایین مکعب فشار دهید ، و مکعب یخ بیرون خواهد آمد. آن را با دست دیگر خود بگیرید در حالی که هنوز هم آن را از پایین فشار می دهد.

سینی های سیلیکونی در هنگام تمیز بودن بهتر کار می کنند و در آنها مایعات ابری وجود ندارد ، بنابراین آنها را با آب صابون داغ و یک برس بین هر پر کننده بشویید.


یک جفت:متوقف کردن بطری چیست بعدی:آیا سینی یخ سیلیکونی برای سلامتی مردم مضر است