مزایا و معایب پخت با سیلیکون

- May 27, 2019-

مزایا و معایب پخت با سیلیکون

طرفداران

تمیز کردن E اساسی : شما می توانید سیلیکون را در داخل بیرون بچرخانید و به گوشه های دشوار دسترسی پیدا کنید. شما می توانید آن را بدون نگرانی در مورد زنگ زده و یا آسیب دیده خیس کنید. این سبب تمیز کردن نسیم می شود!

دیرگداز : بر خلاف فلز، شما نباید نگران سیلیکون زنگ زدگی در طول سالها باشید. بر خلاف شیشه، شما مجبور نیستید در مورد این خرابکاری مواد، اگر آن را رها کنید، نگران نباشید. بله، این یک سرمایه گذاری است، اما برای من ارزش آن است.

صرفه جویی در فضا : همانطور که قبلا ذکر شد، سیلیکون می تواند یک فضای ذخیره سازی بزرگ باشد. بنابراین، به جای داشتن یک کمربندهای فلزی خرد شده که به سختی مورد استفاده قرار می گیرد، در جعبه ی خود کشیده می شود، شما می توانید برخی از فنجان های مخلوط نرم و کاملا سیلیکون را که در فضای یک فنجان قهوه ای قرار دارند را داشته باشید!

قابل استفاده مجدد و سازگار با محیط زیست: اگر شما از یک کاسه کتان استفاده می کنید، شما باید از فنجان های کاغذی استفاده کنید که ناگزیر از بین می رود. اما با استفاده از نسخه سیلیکون، نیاز به این فنجان کاغذ را از بین می برید، بنابراین با این کار ضایعات کاغذی ایجاد می کنید.

مضرات

تحقیقات ایمنی لکه دار است : دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد. تحقیقات زیادی در مورد اینکه آیا سیلیکون پخت و پز در دسترس است یا نه، وجود ندارد. این بدان معنی است که بسیاری از "ایمن" و یا "بی خطر" ادبیات وجود دارد. بنابراین، مجبورید تصمیم خود را بگیرید! من شخصا فکر می کنم این خوب است و کاملا با لذت آشپزی با آن لذت ببرید.

این می تواند ذوب شود : سیلیکون ساخته شده برای استفاده در منابع حرارت مستقیم مانند یک صفحه کوره، یک اجاق گاز، یک شعله باز یا یک جوجه گوشتی نیست. با استفاده از آن بر روی یکی از این منابع، احتمالا آن را ذوب می کند.

این می تواند از بین برود: بعضی از افراد مانند SF Gate ادعا می کنند که سیلیکون می تواند از طریق روش های دیگر متلاشی شود. من حدس می زنم که این باید با کیفیت سیلیکون که شما خریداری می کنید. آیا شما چیزهایی را که هنگام خرد کردن آنها سفید می شود خریداری می کنید؟ احتمالا می خواهید گرد و غبار را قبل از یک محصول که این کار را انجام نمی دهد. علاوه بر این، من واقعا فکر نمی کنم که "تحقیر آمیز" یک قاتل است چرا که هیچ چیز برای همیشه باقی نمی ماند! شیشه شاتر و زنگ فلزی. هیچ چیز کامل نیست


یک جفت:12 نکته برای تسلط بر پخت با قالب های سیلیکون بعدی:چگونه یخ میوه یخ و قهوه را بپوشانیم