معرفی کارد و چنگال سیلیکون

- May 04, 2019-

معرفی کارد و چنگال سیلیکون

وسایل آشپزخانه سیلیکون (نام انگلیسی: ظروف سیلیکون) یک ژل مخصوص سیلیکا است که از محصولات غذایی در محصولات سیلیکونی تهیه شده است. در آشپزخانه از آن برای پخت ، پخت و پز ، همزن ، درست کردن ، تنظیم و مخلوط کردن مواد استفاده می شود. نام کلی ابزارها و ظروف تهیه شده نوع جدیدی از ظروف آشپزخانه است که توسط سخت افزار ، پلاستیک و مواد دیگر تبدیل شده است. این بی نظیر در حفاظت از محیط زیست ، پایداری شیمیایی ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، نرمی و ضد احتراق ، عملکرد عالی در برابر خاک ، نچسب و غیره ، در آشپزخانه بسیاری از مواد ایستاده است. در بسیاری از کشورهای غربی محصولات سیلیکونی به هر گوشه ای از زندگی مردم نفوذ کرده است. به عنوان مثال ، ظروف سیلیکونی ، وسایل آشپزخانه و وسایل مورد نیاز روزانه در بین مردم اروپا و ایالات متحده رایج است. برخی از کالاهای خانگی سیلیکون از نظر اقتصادی کمبود دارند. .

انواع مختلفی وجود دارد ، و چندین دسته مشترک وجود دارد:

قالب سیلیکونی

قالب کیک سیلیکونی ، سینی یخ سیلیکونی ، املت سیلیکونی ، قالب شکلات سیلیکونی: قالب کیک سیلیکونی از قالب نرم و با رها سازی آسان ، مقاومت در برابر دمای بالا ، دمای پایین ، بدون تغییر شکل ، می تواند به صورت دلخواه طراحی شود و از شکل های مختلفی استفاده شود. کیک ها در دماهای بالا ، از یخ های یخ سیلیکونی برای تهیه یخ های یخ ، نوشیدنی های یخ زده و املت سیلیکونی برای سرخ کردن تخم ها به شکل های مختلف استفاده می شود. از قالب های شکلات سیلیکونی می توان برای ساخت شکلات های مختلف استفاده کرد.

ابزارها

قراضه سیلیکون ، ضربان تخم مرغ سیلیکون ، قاشق سیلیکون ، برس روغن سیلیکون: با استفاده از پایداری ، دوام و انعطاف پذیری ژل سیلیکا ، ساخت وسایل آشپزی ، اسکرابر ، بیل می توان برای تهیه سالاد میوه ، کیک خامه ای ، ضربان تخم مرغ سیلیکونی به طور مساوی استفاده کرد مایع تخم مرغ ، و قلم مو روغن سیلیکون روغن را بدون پرچم روی غذا می گذارد.

کالا

کاسه سیلیکون ، گلدان سیلیکونی ، دیسک سیلیکون ، فنجان سیلیکون ، کاسه تاشو سیلیکون ، جعبه ناهار سیلیکون: با استفاده از خصوصیات نرم سیلیکون ، تغییر شکل ، بدون شکسته ، ساخته شده از کاسه های سیلیکون ، گلدان ها ، فنجان ها و غیره ، مواد غذایی ، نوشیدنی و غیره هستند. همچنین عالی را انتخاب کنید.


یک جفت:برداشت های قابل تغییر از سیلیکون بعدی:متوقف کردن بطری چیست