ضرر عینک شراب قرمز سیلیکون

- Jun 27, 2019-

عینک شراب سیلیکونی معایبی دارد


این لیوان ها نسبت به لمس نسبتاً انعطاف پذیر هستند و اگر هنگام چیدن یا نگه داشتن آن ها از چنگال قوی استفاده می کنید ، ممکن است سرایت کند. اطمینان حاصل کنید که آنها را بیش از حد پر نکنید و هنگام برداشتن آنها ، خیلی فشار ندهید.


آنها بوی پلاستیکی کمی از جعبه دارند. بوی باید بعد از رها کردن آنها از طریق ماشین ظرفشویی از بین برود. محلول سرکه سفید و آب باقیمانده در لیوان نیز به خوبی کار می کند تا بوی اولیه آن از بین برود.


شیشه ها تمایل دارند گرد و غبار و موی حیوانات را در سطح خارجی جمع کنند. اطمینان حاصل کنید که همیشه این موارد را به درستی ذخیره کرده تا تمیز و آماده استفاده شوند.


شیشه واقعی چشم را خوشحال تر می کند. اگرچه شیشه های سیلیکون نسبت به پلاستیک های پلاستیکی برتری دارند ، اما برای تنظیمات اجتماعی که نیاز به روشهای خاص سرویس دهی دارند ، مناسب نیستند.


شیشه واقعی تجربه شراب را برای مصرف کنندگان بسیار دلپذیر می کند. دوستداران شراب شیشه های واقعی را بیش از گزینه های آن ترجیح می دهند و حتی عینک خاصی را برای برخی از شراب ها انتخاب می کنند.


دهانه بسیار کوچک است و بیشتر افراد مجبور هستند طرف شیشه را فشار دهند تا بتوانند از دهانه آب بنوشند. چنین گشودنی کوچک باعث نمی شود بینی مصرف کننده بوی عطر شراب را بخورد و از تمام جنبه های شراب لذت ببرد.


نتیجه

شیشه های ساخته شده از سیلیکون نسبت به لیوان های شیشه ای سنتی مزایای بسیاری دارند. علاوه بر این ، این عینک بسیار سرگرم کننده است و چنین قطعه مکالمه ای است. از طرف دیگر مواردی وجود دارد که شما ترجیح می دهید شراب مورد علاقه خود را از لیوان های شراب زیبا و زیبایی شناسی خوشبو کنید ، سرو کنید و طعم دهید. شیشه های سیلیکون و شراب معمولی محصولاتی منحصر به فرد نیستند. این دو نوع عینک در واقع می توانند یکدیگر را تکمیل کنند. بنابراین ، لیوان زیبا خود را نگه دارید و آن را برای موارد خاص یا زمانی که می خواهید از شراب مورد علاقه خود نهایت استفاده را ببرید ، استفاده کنید. وقتی شکستگی نگران کننده است و نگران هستید که ممکن است فردی آسیب دیده باشد ، مجموعه ای از این فنجان های سیلیکونی عملی را آماده کنید. به سلامتی!

 


یک جفت:نحوه پخت کلوچه ساده بعدی:برداشت های قابل تغییر از سیلیکون