مزیت استفاده از عینک شراب قرمز سیلیکون

- Jun 26, 2019-

بیایید نگاهی به جوانب مثبت جدیدترین گزینه برای شیشه های شراب سنتی بپردازیم.

مزایای شیشه های سیلیکون

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است شما عینک های شراب سیلیکونی را دوست داشته باشید:

غیرقابل شکستن

این ظروف آشامیدنی با سیلیکون بادوام ساخته شده و کاملاً ضد آب هستند. شما می توانید نوشیدنی خود را بدون ترس از شکستن لیوان با خود حمل کنید. اگر اتفاقی بیفتد که آنها را رها کنید یا داخل سینک پرتاب کنید ، این لیوان ها شکسته نمی شوند. آنها را می توان فشرده یا خرد کرد و به شکل اصلی خود برمی گردند.

راحت

شیشه ها راحت هستند که بتوانید روی آن بچرخید و از دست خود خالی نشوید. اگرچه از نظر لمس نرم و قابل نرمش هستند ، اما هنوز هم به اندازه کافی محکم هستند تا بدون ترس از ریختن ، نوشیدنی شما را حمل کنند. فنجان ها نوشیدنی شما را سرد نگه می دارند اما باعث نمی شوند دست و انگشتان شما احساس سرما کنند و دستان شما باعث افزایش درجه حرارت نوشیدنی شما نمی شوند.

آنها مانند لیوان های معمولی یا لیوان های پلاستیکی پر از نوشیدنی های یخی نمی شوند. این بدان معناست که کمتر لکه های آب روی مبلمان شما وجود دارد.

ایمن و سازگار با محیط زیست

عینک سیلیکونی با سیلیکون تأیید شده FDA با درجه مواد غذایی ساخته می شود. سیلیکون ماده ای برای تماس با مواد غذایی ایمن است که برای یک برنامه دمای پایین استفاده می شود. هنوز تحقیقات کافی وجود ندارد که ثابت کند سیلیکون ماده ای بی خطر در تماس با مواد غذایی برای استفاده طولانی مدت در دماهای بالا است. می توانید بدون ترس از انتقال مواد شیمیایی از آنها برای نوشیدنی های سرد استفاده کنید یا آنها را در فریزر بگذارید. فقط حتما قبل از استفاده اول آنها را به درستی بشویید.

مخازن نوشابه سیلیکون قابل استفاده مجدد گزینه ای نسبت به محیط زیست مهمتر از فنجان های یکبار مصرف است که باعث ایجاد مشکلات زباله می شود. این فنجان ها با ارائه رویدادهای بدون زباله به کاهش میزان زباله های دفع زباله کمک می کنند.

مفید برای رویدادهای فضای باز

هرگز مشکلی برای سرو نوشیدنی در لیوانهای معمولی وجود نداشته باشد که احتمال آسیب دیدگی ناشی از شیشه های شکسته وجود داشته باشد. استفاده از عینک سیلیکون یک راه حل خوب برای لذت بردن از کنار استخر شراب یا سایر مناطق خارج از منزل است که در آن شیشه ایمن نیست.

آنها هنگام کار در حیاط یا استراحت در یک چکش زنانه دستی دارند. آسان است که آنها را به یک پیک نیک تابستانی یا در یک مسافرت در اردو ببرید.

چند منظوره

اگرچه این شیشه های نشکن برای شراب در نظر گرفته شده است ، اما می توان آنها را با انواع نوشیدنی ها پر کرد. آنها به راحتی آب ، آبجو ، سودا ، آب میوه یا کوکتل مورد علاقه شما را نگه می دارند. می توانید از آنها استفاده کنید ، به عنوان سازندگان یخ ، کاسه های آماده آشپزخانه یا غذاهای کودک را در آنها قرار دهید.

شیشه های قابل انعطاف سیلیکون از نظر گرما و سرما تحمل و برای دامنه دما از -46 درجه فارنهایت تا 460 درجه فارنهایت (-40 درجه سانتیگراد تا 230 درجه سانتیگراد) مناسب هستند.

ست های دارای برچسب های "او" / "او" برای یک هدیه عروسی بازیگوش یا سالگرد بازیگوش می سازند.

به راحتی قابل شستشو است

اگر از آنها برای شراب قرمز استفاده می کنید ، آنها لکه ندارند. به راحتی می توانید آنها را با آب گرم و صابون بشویید یا اینکه آنها می توانند از طریق ماشین ظرفشویی عبور کنند. آنها در بسیاری از دورها در ماشین ظرفشویی مقاومت می کنند و هرگز محو نمی شوند ، پیچ و تاب نمی شوند.

وزن سبک و بسته بندی

از آنجا که می توان شیشه های سیلیکون را مسطح کرد ، بدون قرار گرفتن فضای زیاد ، می توانید داخل چمدان خود قرار دهید. آنها را می توان در کوله پشتی یا کیف حمل کرد بدون اینکه از نگرانی در مورد خراش یا خندق برخوردار باشید. هر چه فشار روی سطح شیشه شراب سیلیکون اعمال شود ، فقط وقتی فشار آزاد شد ، دوباره به شکل اصلی خود باز می شوند و آماده استفاده هستند.

امن برای کودکان

گاهی اوقات در مورد بیرون آمدن وسایل شیشه ای به خصوص در جایی که کودکان یا حیوانات اهلی در اطراف هستند ، تردید دارید. اگر به دنبال چیزی نگران هستید که فرزندانتان بتوانند از شما بنوشند ، به لیوان نوشیدنی سیلیکون علاقه مند خواهید شد.

شیشه های سیلیکون امکان استفاده آسان از کودکان را فراهم می کنند زیرا عینک نرم است و دست های کوچک آنها از چسبندگی بهتری برخوردار است.

کودکان از نوشیدن آب از آنها هیجان زده هستند. وقتی عینک به رنگهای مختلفی می آید بچه ها می توانند بدانند کدام جام متعلق به او است.

این لیوان ها همچنین برای افرادی که مشکل جدی در کنار گذاشتن وسایل روی لیوان های شیشه ای معمولی دارند ، گزینه ای امن تر است.


یک جفت:روش های تمیز کردن سیبکون Bakeware : روش سوم بعدی:چگونه می توان مکعب های یخی را تهیه و ذخیره کرد