آستین سیلیکون محصول محافظتی دارای یک تابع حفاظت از قطره است

- Jun 16, 2017-

آستین سیلیکون یک دسته از هدیه سیلیکون در محصولات سیلیکون است. مجموعه های سیلیکون به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و به طور گسترده ای در پخش کننده های Mp3 / Mp4، iPad، PDA، تلفن های همراه، PSP، دوربین های دیجیتال، GPS و دیگر لوازم الکترونیکی مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند. نقش اصلی این است که محافظت از قطره محصولات الکترونیکی، خراش؛ پوشش محافظ مواد نرم، انعطاف پذیر، تجهیزات حفاظتی، با توجه به ضخامت آستین سیلیکون، با یک اثر بافر خاص، اگر ضخامت کافی است، همراه با طراحی ساختاری مناسب به طوری که حفاظت از محصول دارای یک عملکرد کاهش (هر دو استفاده معمولی از قبیل به طور تصادفی به زمین، که می تواند به طور موثر از برخورد ماشین و آسیب زمین جلوگیری کند) با آستین سیلیکون مربوطه ما آن را آستین سیلیکون MP3، سیلیکون Mp4 مجموعه ای از مجموعه سیلیکون، مجموعه سیلیکون PDA، تلفن همراه مجموعه سیلیکون، مجموعه سیلیکون PSP، مجموعه سیلیکون دوربین های دیجیتال، مجموعه سیلیکون GPS.

اثر

1، اشیاء ضد سخت در صفحه نمایش تلفن یا بدنه چشمی خراشیده.

2، می تواند بر روی انواع رنگ، زیبا، سخاوتمند چاپ شده است

3، برای جلوگیری از ناخن برای مدت زمان طولانی با خراش های تماس اصلی، پوشیده، یک صفحه نمایش محافظ و نقش دکمه وجود دارد؛

4، نقش غیر لغزش؛ و احساس کیفیت بسیار خوب است.

5، دستگاه های تلفن همراه اپل، اما همچنین نقش سیگنال بهبود یافته است، به دلیل برخی از پوسته تلفن همراه و تماس با فلز پس از تشکیل میدان مغناطیسی تداخل با سیگنال تلفن، به تلفن برای پوشیدن عایق های تلفن همراه مجموعه، شما می توانید سیگنال.

ماده

مواد ژاک سیلیکون یک ماده جاذب بسیار فعال است، یک ماده غیر آلی، فرمول شیمیایی mSiO2 · nH2O است. اسید هیدروفلوئوریک در آب و هرگونه حلال، غیر سمی و بی مزه، خواص پایدار شیمیایی، علاوه بر قلیا، با هیچ ماده ای واکنش نمی دهد. ترکیب شیمیایی و ساختار فیزیکی ژل سیلیکا، بسیاری از مواد مشابه مشابه دیگر به دلیل ویژگی های عملکرد جذب، پایداری حرارتی خوب، پایداری شیمیایی، مقاومت مکانیکی بالا و غیره دشوار است.

رنگ

رنگ آستین سیلیکونی با افزودن یک رنگ خاص رنگ به ماده سیلیکون ساخته شده است. در تئوری، رنگ کارت Pantone را می توان روی رنگ نصب کرد، وضعیت واقعی، درجه خاصی از رنگ وجود خواهد داشت.

سیلیکون را انتخاب کنید

آستین سیلیکون نوع شناخته شده ترین مورد از تلفن همراه است. این بافت نرم است، احساس کمی لغزنده است، بازار محبوب است برای سالهای زیادی است. سهم بازار همیشه از پیش رفته است. به دلیل قیمت فوق العاده آن، سیلیکون بعد از MP3، iPod، داغ، اما همچنین محبوب، توسط بسیاری از مردم در تمام سنین است. آستین سیلیکون به دو نوع تقسیم می شود: یکی سیلیکون آلی است، دیگری سیلیسیم غیر آلی است. مجموعه سیلیکون در بازار اساسا اولین است. مزایای سیلیکون آلی مانند مقاومت به حرارت بالا، مقاومت خوب (ترس از تجزیه ماوراء بنفش و ازن)، عایق خوب، ثبات مواد (نه با تغییرات بدن بدن). علاوه بر این، مردم مجموعه های سیلیکونی را انتخاب می کنند، اما همچنین به دلیل احساس خوبی از خود: بخشی از تلفن بلستر صفحه کلید، تنظیم آستین سیلیکون بهبود خواهد یافت. و می تواند برخی از ضربه ها بر اثر تلفن را جذب، در نتیجه کاهش آسیب به گوشی. علاوه بر این، عملکرد ضد آب آستین سیلیکون بهتر است، آن را تبدیل به بزرگترین نقطه فروش خود را. گرچه مزایای سیلیکون بسیار زیاد است و قیمت آن کم است. اما هنوز ضعف هایی وجود دارد، به علت تهویه مناسب، لباس پوشیدن طولانی مدت باعث گرم شدن بدن تلفن همراه می شود. به خصوص بخشی از گرما تلفن کاملا هوشمند است، برای کاربران توصیه نمی شود. علاوه بر این، آستین سیلیکون خود را کمی چسبناک است، استفاده از یک دوره از زمان گرد و غبار زیادی در تلفن جمع آوری، در دراز مدت، اما منجر به تلفن زیبا، و محافظت از هدف اصلی تلفن اجرا می شود ضد به. علاوه بر اقدامات احتیاطی فوق، خرید سیلیکون آستین تلفن همراه نیز ارزشمند است که یک یا دو. مجموعه های سیلیکون خیره کننده، غرفه، مراکز خرید در سوپرمارکت، بازار تلفن همراه در همه جا دیده می شود. اما خرید مدل تلفن بر روی همه چیز، قیمت مجموعه های ارزان قیمت سیلیکون اغلب کیفیت پایین است، نه تعیین نشده است، محل نامتقارن است. کیفیت خوب واقعا خوب است، حفاظت موثر پادشاه است. مجموعه های سیلیکون به طور منظم از قیمت بیشتر، اما بیش از ده دلار، بدون نیاز به ارزان و از دست داده به دلیل کوچک است.


یک جفت:سیلیکون، مات پایداری شیمیایی و خواص مکانیکی بعدی:جام سیلیکون غیر سمی و بی مزه، سالم و سازگار با محیط زیست