آستین سیلیکون تغییر رنگ، بدون تغییر شکل، آسان برای تمیز کردن

- Jun 05, 2017-

آستین سیلیکون با پیشرفت سریع علم و فن آوری مدرن، به ویژه علوم مکانیکی و الکترونیکی، زمینه علمی مواد پیشرفت و پیشرفت مداوم، تولید اندام مصنوعی، فن آوری مونتاژ نیز نوآوری ثابت است. به طور سنتی، تمرکز بر روی پروتزهای پروتز مانند مفصل زانو، پا پروتز، آرنج و دست بند پروتز، و در حال حاضر بیشتر و بیشتر توجه به رابط "بین کرم و حفره دریافت - تحقیق و توسعه استفاده از مواد سیلیکون در پروتز برای پذیرش حفره حفره ای، برای حل اختلالاتی که چندین دهه با مصائب مصنوعی مصنوعی مواجه شده است، تکنولوژی مونتاژ پروتز مدرن نیز تأثیر مهمی داشته است به خصوص برای amputees دیابتی و amputees سالمند برای ارائه تضمین جامع با این حال، آستین سیلیکون استفاده از مجموعه سیلیکون در روند، بسیاری از به دلیل دلایل برای پوشیدن و یا قبول حفره ناشی از آستین سیلیکون است آسان به آسیب رساندن، به منظور بهبود عمر مجموعه های سیلیکون ، به ویژه استفاده از مجموعه سیلیکون از مشکلات و راه حل های رایج مانند زیر Prompt:

A: مواد حفاظت از محیط زیست: آستین سیلیکون با مواد اولیه پزشکی سیلیکون درجه، از طریق ROHS، آزمون بین المللی LFGB. غیر سمی و بی مزه، به پوست حساسیت ندارد، سوزاندن دود سفید، بدون بویایی.

دوم: ثبات خوب: مواد سیلیکون با پایداری شیمیایی خوب، سیلیکون آستین را می توان برای 2 سال بدون رنگ، بدون تغییر شکل، آسان برای تمیز کردن استفاده می شود.

سه: پاکیزگی: به منظور اطمینان از تمیز بودن سطح آستین سیلیکونی، رنگ آمیزی دستگاه یا دستی، قالب این قالب را به صورت دستی پاک کنید، اگر چه افزایش روند، افزایش هزینه ها، اما اطمینان حاصل شود که سطح محصول پاک شود.

چهار: رنگ جامد: سیلیکون آستین سطح رنگ رنگ قوی، آزمون شستشو سقوط نمی کند. در عین حال، برای غلبه بر مشکل چسباندن دو لایه، پس از کشیدن، کشیدن نمی تواند شستشو بدهد.

پنج: خط قالب مناسب: ما یک مهندس فن آوری بالغ و آخرین ماشین CNC حکاکی CNC حکاکی CNC، و یک گروه

کارکنان تخریب حرفه ای برای اطمینان از اینکه آستین محافظ سیلیکون کنترل از راه دور به طور منظم، بدون هیچ لبه باقی مانده، یکنواخت خط ضخیم خط.

شش: با کنترل قیمت سیلیکون محافظ آستین کنترل از راه دور، ما با 20 دستگاه خودکار پیشرفته مجهز، هر فرایند برای دستیابی به برتری، آستین سیلیکون در اطمینان از کیفیت آستین سیلیکون تحت فرض، ما خلاصه مجموعه ای از گسترش تولید، هزینه های روش های مدیریت را به کمترین قیمت کاهش می دهد، کیفیت نام تجاری خط اول برای مشتریان را برای برنده شدن سفارشات در خانه و خارج از کشور، افزایش می دهد.


یک جفت:سیلیکون چنگال درجه حرارت بالا، نرم، ضد رسوب بعدی:سیلیکون دستکش پوست عالی قدرت مقاومت در برابر سایش است