عینک شراب قرمز سیلیکون

- Jun 24, 2019-

شیشه های شراب معمولی از نظر بصری جذاب هستند و مصرف کنندگان را قادر می سازند از همه جوانب شراب خوب لذت ببرند ، اما استفاده از شیشه در بعضی مواقع می تواند ناخوشایند باشد. شیشه های معمولی بسیار شکننده هستند ، به خصوص شیشه های نازک تر. آنها هنگام وقوع نگرانی در مورد شکستن شیشه ظریف مناسب برای حوادث در فضای باز مناسب نیستند. شیشه های معمولی برای بسته بندی در کوله پشتی شما برای کمپینگ یا هنگامی که می خواهید از سایر کارهای در فضای باز لذت ببرید ، ناخوشایند هستند.


اخیراً نوشیدن شراب در بیرون از منزل هنگام تنفس هوای تازه فقط با استفاده از لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف امکان پذیر بود. فنجان های پلاستیکی علاوه بر سمی بودن ، حجیم و قابل شکست هستند. استفاده از فنجان های یکبار مصرف همچنین باعث افزایش در سطل زباله می شود که در محل های دفن زباله در مقادیر عظیمی خاتمه می یابد و آنها را به بحران جهانی زباله اضافه می کند. یک فرد فعال در فضای باز می خواهد بدون آسیب رساندن به محیط ، از محصولات قابل استفاده مجدد استفاده کند و از غذا و نوشیدنی لذت ببرد.


شركت هاي نوآورانه ، ظروف نوشيدني قابل استفاده مجدد را از موادي كه شكسته نمي شود ، ارائه كرده اند. این شیشه های جدید و بادوام از سیلیکون با ضخامت مواد غذایی ساخته شده اند. آنها برای هر نوع گردهمایی در فضای باز و استفاده روزانه گاه به گاه طراحی شده اند.


برخی افراد به راحتی از این محصولات جدید بهره می برند و برخی دیگر بر این باورند که شراب بهتر در یک لیوان طعم دار می شود و جایگزین های شیشه ای شما را از همه طعم های ظریف و طعم بهتر از هر چیزی که اتفاق می افتد می نوشند دور می کند.


یک جفت:طرز تهیه یک تابه کیک مخصوص شکل بعدی:هنگام خرید فر بخار سیلیکون چه چیزی را باید در نظر بگیرید