سیلیکون ارتقاء هدیه پایداری حرارتی، مقاومت در برابر سرما

- Aug 07, 2017-

دقیقا به این خاطر تعیین خصوصیات دمای غیر سمی, بی مزه, بالا سیلیکون استفاده او در زمینه محصولات شروع به مناطق بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. فرایند تولید محصولات سیلیکون مختلف متفاوت است.

شرح شش محصولات عمده محصولات به شرح زیر است:

قالب، فرایند تولید این شایع ترین است. عمدتا توسط قالب با تکمیل شکل قالب برای تعیین شکل محصولات. محصولات تولیدات سیلیکا ژل است معمولا از طریق قالب دمای بالا را به عامل vulcanizing پس از اضافه کردن مواد اولیه سیلیکاژل جامد از طریق دستگاه جوش برقی برای اعمال فشار و دمای بالا سیلیکون عتیقه جات گوگرد به جامد تشکیل, قالب سیلیکاژل سختی معمولا 30 ° C - 70 درجه سانتیگراد تولید این فرایند ساده و مناسب برای تمام محصولات است.

این فرایند مورد نیاز با کیفیت نسبتا بالا، ترکیبی از مایع سیلیکون و پلاستیک است. محصولات خود نشان پایداری حرارتی خوب، مقاومت سرد، ویژگیهای عالی عایق الکتریکی، احتراق مواد سمی را تولید کند. بنابراین، مواد غیر قابل تعویض در طراحی تولید لوازم بهداشتی ماشین کودک محصولات مصرفی تجهیزات غواصی ظروف آشپزخانه و مهر و موم است.

قالب اکستروژن، اکستروژن سیلیکون محصولات معمولا از طریق اکستروژن ماشین قالب سیلیکون در شکل عمومی سیلیکون اکسترود اکسترود شده است می تواند طولانی و لوله بریده، هنر اکسترود از محصول شکل نسبتا ساده است، بیشتر شکل . لوله سیلیکون، سیلیکون عتیقه جات مکانیکی وسایل و تجهیزات پزشکی در این زمینه بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود. همچنین برای بسته بندی مواد از نقش ذخیره می توان.

لاستیک سیلیکونی در افزودن سفید کربن سیاه و سفید، روغن سیلیکون و دیگر kneading ساخته شده از لاستیک آمیخته شده و سپس از ورق فشرده. فیلم های تولید شده توسط کلندرکاری, آن طولی و عرضی خواص فیزیکی و مکانیکی قابل توجهی متفاوت است، این پدیده اثر کلندرکاری است. به طور خاص، مقاومت کششی طولی فیلم بزرگتر از جهت عرضی است. طویل شدن عرضی فیلم بیشتر از جهت طولی است و انقباض طولی فیلم بزرگتر از آن در جهت عرضی است. اثر calendering نتیجه گیری درشت مولکول و سوزن در ترکیب و ترکیب ذرات در فرایند calendering پارچه كلندرد است. کلندرکاری تاثير اندازه و ترکیب ترکیب، درجه حرارت، سرعت، سرعت نسبت به نورد و غيره. برای محصولات بزرگتر مانند فیلم سیلیکون سیلیکون هیئت مدیره.

نحوه عمل آبیاری و یا تزریق: آبیاری و یا پرفیوژن قالب برای محصولات نسبتا صاف یا ساده استفاده می شود، هیچ استان قالب صرفه جویی در زمان است که سیلیکون عتیقه جات شما می خواهید برای کپی کردن محصول یا مدل با ورق های پلاستیکی یا بشقاب شیشه ای بالا وای خلاء مستقیما به بالای این محصول تا سیلیکون خشک کردن قالب کشیده خواهد شد، محصول در قالب قالب حذف (توجه داشته باشید: استفاده عمومی نسبتا کم سختی قالب سیلیکا ژل بنابراین سلب آسان تر قالب سیلیکون داخل آسیب خواهد شد محصول.) است جامد و مایع ترکیبی استفاده از محصولات مانند تلفن همراه مجموعه، مجموعه توشه و غيره.

جوش برقی سریع; چسبندگی قوی; تحرک خوب، آسان به دفومنج. عالی ثبات و سرد مقاومت در برابر حرارت (با استفاده از دمای-60 ℃ ~ 200 ℃) پس از شکل گیری نفوذ پذیری خوب و مقاومت در برابر حرارت و استحکام کششی خاص; غیر-لغزش عملکرد عالی؛ هیچ آلودگی; کم سختی; چسب محکم پیوند می خورند. قدرت اشک آور بالا; شفافیت بالا; خوب خواص کششی. سایش، قابل شستشو، سیلیکون عتیقه جات درجه حرارت بالا؛ سه بعدی بالا صاف پارچه ای، بافت های نرم و عالی، انعطاف پذیری خوب، قابل شستشو و خشک تمیز کردن. به پارچه در بالای نقش ضد پیری استفاده. مانند سیلیکون دستکش و چکمه های باران و غيره.


یک جفت:سیلیکون، مات انعطاف پذیری، عایق, فشرده سازی بعدی:سیلیکون قالب کیک اجازه مزه به طور کامل اطمینان بخش