سیلیکون Placemat Coaster

- Nov 24, 2018-

پلاک سیلیکون متعلق به رده کارد و چنگال سیلیکون است. درجه سیلیکاژل استفاده شده ژل سیلیکا مواد غذایی است. محلول سیلیکون بی خطر، محیط زیست و غیر سمی است. با توسعه صنعت، ظروف سنتی، ظروف آشپزخانه، مبلمان و غیره به طور پیوسته بسیاری از انواع جدیدی را اضافه کرده اند و محصولات سیلیکون یکی از محصولات محبوب جدید است. با افزایش تعداد محصولات مختلف سیلیکون در روزهای اولیه، ظروف سیلیکون و ظروف آشپزخانه سیلیکون نیز ظاهر شدند. در ابتدا، انواع ظروف سیلیکون و ظروف آشپزخانه برای اولین بار در اروپا و امریکا محبوب بودند. در حال حاضر، چنین محصولات هنوز هم یکی از صادرات محصولات سیلیکون است.

قرار دادن سیلیکون به طور عمده در آشپزخانه استفاده می شود و البته می تواند در جداول ناهار خوری استفاده شود. هدف اصلی آن 2 امتیاز است. اول، تشک مقاوم در برابر حرارت، سیلیکون دارای درجه حرارت -40 درجه سانتی گراد - 240 درجه سانتیگراد، می تواند ظروف را فقط در محل قرار داده، برای جلوگیری از مشکلات غیر ضروری ناشی از بیش از حد حرارت صفحه. دوم، قرار دادن سیلیکون غیر لغزش، به طور کلی ناهموار است، دارای اثر ضد لغزش خوب است و همچنین می تواند برای باز کردن کلاه و غیره استفاده شود.


پلاک سیلیکون نوعی پد سیلیکونی است و همچنین انواع پلاستیکی لاستیکی سیلیکونی و پد های لاستیکی وجود دارد. پد سیلیکون بسیار متنوع است و یک کوارتز سیلیکونی برای فنجان آب دارد؛ یک coaster سیلیکونی برای حفظ حرارت، یک آستین بطری سیلیکون، و غیره، که احساس خوبی از دست دارد؛ و پد پایه سیلیکون، و غیره، به طور عمده به عنوان یک عملکرد کمکی عمل می کند، به عنوان مثال، پد پای پا سیلیکون می تواند طراحی شود. برای شکل های مختلف، می تواند ارتفاع و اثر ماساژ را افزایش دهد. برای مثال، برخی از عناصر را می توان در حلقه پا سیلیکون اضافه کرد تا گردش خون و خواب را ترویج دهد و وضعيت راه رفتن را تنظیم کند.


یک جفت:مزایا و خصوصیات ظروف سیلیکون / وسایل آشپزخانه بعدی:استفاده از مواد لاستیکی سیلیکون در مواد غذایی