انعطاف پذیری سیلیکون، عایق عالی، فشرده سازی

- Sep 27, 2017-

مات سیلیکون یک محیط حرارتی است که برای کاهش مقاومت گرما بین سطح منبع گرما و سطح تماس نزول گرما استفاده می شود. در صنعت، می توان به نام سیلیکا گرم فیلم، هدایت گرما سیلیکون مات، پد گرم گرم و غیره.

همانطور که دستگاه های الکترونیکی همچنان قابلیت های قدرتمندتری را به قطعات کوچکتر ادغام می کنند، افزایش دما می تواند به کاهش عملکرد دستگاه، شکست کار دستگاه، محدودیت فضا و بسیاری از مسائل مربوط به عملکرد دیگر منجر شود. بنابراین کنترل دما یکی از مهمترین چالش های طراحی است، یعنی در ساختار فشرده، فضای عملیاتی، شرایط کوچکتر و کوچکتر، نحوه رفع بیشتر قدرت بیشتر تولید شده توسط قدرت واحد واحد را به دست می دهد.

فیلم نرم سیلیکون هدایت گرما از نقطه نظر مهندسی از نحوه ایجاد سطح نامنظم مواد مسابقه، استفاده از مواد هدایت گران با کارایی بالا برای از بین بردن فاصله هوا، در نتیجه افزایش ظرفیت انتقال حرارت به طور کلی، دستگاه در پایین تر درجه حرارت

ویژگی های سیلیکون مت:

فیلم سیلیکون دارای انعطاف پذیری خاص، عایق عالی، فشرده سازی، سطح ویسکوزیته طبیعی، به ویژه برای استفاده از طراحی انتقال حرارت طراحی شکاف، برای پر کردن شکاف، برای تکمیل گرما و گرمازدایی بین بخشی از انتقال حرارت اما همچنین از عایق، جذب شوک، مهر و موم و غیره، برای دیدار با مینیاتوری تجهیزات و الزامات طراحی فوق العاده نازک، بسیار فرایند و قابل استفاده است، و ضخامت طیف وسیعی از برنامه های کاربردی، مواد پرکننده عالی عالی است به طور گسترده ای در محصولات الکتریکی و الکترونیکی استفاده می شود. برخی از ژل سیلیکا حرارتی با فیبر شیشه ای (یا فیبر کربن) برای افزایش مقاومت مکانیکی آن.

کاربرد سیلیکون مات:

در صنعت برق مانند ترانسفورماتورها، خازن ها، مقاومت ها، الكتريسيته ها و ساير محصولات تا زمانی كه بزرگ هستند مانند ترانسفورماتورها، بخاری ها، بخاری ها، بخاری ها، بخاری ها، بخاری ها، بخاری ها، بخاری ها، میزان قدرت اجزاء، سپس فیلم سیلیکون حرارتی حرارت این اجزای پراکنده به پوسته می شود؛ در صنعت LED، فیلم حرارتی نیز دارای طیف گسترده ای از فیلم حرارتی، فیلم سیلیکون حرارتی نقش کار صفحه آلومینیوم به حرارت نور LED در پایین پوسته؛ همچنین می تواند به PC اعمال شود، مادربورد های PC مانند پل جنوبی، پل شمالی، تراشه های مادربرد، تراشه های گرافیکی و دیگر فیلم های حرارتی نیاز به انتقال حرارت دارند؛ صنایع دیگر مانند الکترونیک خودرو، optoelectronics و غیره.


یک جفت:استفاده و ایمنی آشپزخانه سیلیکون بعدی:سیلیکون، مات پایداری شیمیایی و خواص مکانیکی