ظروف آشپزخانه سیلیکون بدون سمی بودن و طعم، ثبات قوی

- Aug 16, 2017-

ظروف آشپزخانه سیلیکون در مواد بسیار جذبی جاذب مورد استفاده قرار می گیرند، مواد غیر آلی هستند بدون هیچ گونه سمیت و طعم و ماندگار، ثبات قوی و بیرون هیچ واکنشی رخ نمی دهد. در بسیاری از خانه های شیک استفاده از ظروف آشپزخانه سیلیکون، به ویژه در اروپا و ایالات متحده، ظروف آشپزخانه سیلیکون به عنوان وسایل آشپزخانه اصلی خود. تولید کنندگان سیلیکون بعدی برای هر کس به توضیح جزئیات ظروف آشپزخانه سیلیکون در پایان هیچ سمی وجود دارد

سیلیکون یک ماده جذب بسیار فعال است، رنگ لاستیک سیلیکون قطبی سفید است، یک ماده غلیظ، نامحلول در آب و هر گونه حلال، غیر سمی و بی مزه، خواص پایدار شیمیایی، علاوه بر قوی قلیایی، اسید hydrofluoric با هیچ ماده ای واکنش نشان می دهد عملکرد جذب بالا، پایداری حرارتی خوب، پایداری شیمیایی. به دلیل پایداری خوب آن و به ویژه درجه حرارت بالا و درجه حرارت پایین، بنابراین شما می توانید گرم مایکروویو در دمای بالا بدون تغییر شکل و یا انتشار مواد سمی را می توان در سردخانه سردخانه قرار داده است!

سیلیکون به علت بافت آن نزدیک به پوست انسان است و غیر سمی و بی بو است، بنابراین کودکان از سیلیکون استفاده می کنند، پوسیدگی نیز بسیار سالم است، و سیلیکون خوب با ضد عفونی کننده خودکار، بدون لکه، آسان برای تمیز کردن، و در حال حاضر بسیاری از مد خانواده ها با لوازم آشپزخانه سیلیکون، به دلیل اینکه می توانند به طور کامل با اجاق مایکروویو پخته شوند، برای صرفه جویی در وقت صرفه جویی بیشتری می کنند، مهمتر از همه، فوم تولید نمی کند.

ویژگی های آشپزخانه سیلیکون:

1، درجه حرارت بالا: محدوده دما -40 تا 230 درجه سانتیگراد، می تواند در مایکروویو و کوره استفاده شود.

2، آسان برای تمیز کردن: محصولات سیلیکون تولید شده پس از محصولات سیلیکون را می توان در آب شستشو استفاده می شود می تواند بازسازی، بلکه در تمیز کردن ماشین ظرفشویی.

3، عمر طولانی: خواص شیمیایی مواد خام سیلیکون بسیار پایدار است، سیستم برای ساخت محصول، در مقایسه با مواد دیگر زندگی طولانی تر است.

4، نرم و راحت: به لطف نرمی مواد سیلیکون، ظروف آشپزخانه سیلیکون احساس راحتی، بسیار انعطاف پذیر، بدون تغییر شکل.

5، رنگ و متنوع: با توجه به نیاز مشتریان، استقرار رنگ های مختلف رنگی.

6، محیط زیست غیر سمی: از مواد خام به محصول به پایان رسید به محصولات به پایان رسید تولید مواد سمی و خطرناک نیست.

برای آشپزخانه سیلیکون در نهایت هیچ سمی وجود ندارد و اکنون بسیار روشن است. مواد آشپزخانه سیلیکون کمیاب هستند، تقریبا تمام مواد سیلیکون وارداتی، مواد خام گران قیمت، تقاضای کم در حال حاضر در کشور، به طوری که گران تر است، بدون پلاستیسیستر، و مواد پایه، رنگدانه ها، مواد خنک کننده مواد غذایی سازگار با محیط زیست، Now the نقطه ذوب آشپزخانه سیلیکون نیز بالاتر است، ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که استفاده.


یک جفت:سیلیکون چنگال میکروارگانیسم های آسان برای پاک، آسان نیست برای نژاد بعدی:کیک سیلیکون قالب زیبا و عملی