پایداری حرارتی سیلیکون، پایداری شیمیایی

- Sep 27, 2017-

با پیشرفت پیشرفت علم و فن آوری، انواع ظروف آشپزخانه و مواد غذایی به آرامی بیشتر می شود، که بیشتر از همه مورد استقبال همه قرار می گیرد، مواد سیلیکونی آشپزخانه، و به سپر سیلیکونی اصلی است، اما بسیاری از مردم هنوز هم هیدرولیک سیلیکون را درهم ریخته

لاستیک سیلیکون یک ماده جذب بسیار فعال است، یک ماده غلیظ، فرم شیمیایی برای mSiO2 · nH2O است. اسید هیدروفلوئوریک در آب و هرگونه حلال، غیر سمی و بی مزه، خواص پایدار شیمیایی، علاوه بر قلیا، با هیچ ماده ای واکنش نمی دهد. انواع مختلف ژل سیلیکا به دلیل روش های مختلف تولید آن برای ساخت یک ساختار میکروپور متفاوت است. ترکیب شیمیایی و ساختار فیزیکی ژل سیلیکا، آن را تعیین می کند که بسیاری از مواد مشابه دیگر را سخت به جای ویژگی های عملکرد بالا جذب، پایداری حرارتی خوب، ثبات شیمیایی، مقاومت مکانیکی بالاتر. ژل سیلیکا بر حسب اندازه اندازه ذرات آن به: ژل سیلیکا بزرگ، ژل سیلیکا درشت، سیلیکون نوع B، ژل سیلیکا خوب، تقسیم می شود.

سیلیکون خیلی سمی است؟ ثبات سیلیکون به خصوص خوب است، به خصوص درجه حرارت بالا و درجه حرارت پایین، شما می توانید گرم مایکروویو در دمای بالا بدون تغییر شکل و یا انتشار مواد سمی را می توان در سردخانه سردخانه قرار داده است!

سیلیکون به دلیل اینکه بافت به پوست انسان نزدیکتر است و بوی غیر سمی است، بنابراین پستانک کودک از سیلیکون ساخته شده است و سیلیکون خوبی با ضدعفونی کردن اتوماتیک، لکه های غیر چوب، آسان برای تمیز کردن و در حال حاضر بسیاری از خانواده های مد با استفاده از ژل سیلیکا ظروف آشپزخانه، به دلیل آن است که به طور کامل اجاق مایکروویو می تواند طبخ، صلح بیشتر از ذهن صرفه جویی در وقت، مهمتر از همه، گاز تولید نمی کند.

به طور کلی، محصولات آشپزخانه سیلیکون سمی نیستند، ما می توانیم مطمئن باشید که استفاده کنید.

به عنوان درجه حرارت بالا و پایین سیلیکون، می توان بین -40-230 درجه استفاده می شود، مواد نسبتا نرم است، ثبات خوب، مقاومت در برابر تغییر شکل آسان نیست، چوب غیر چوب، آسان برای تمیز و غیره در زندگی روزمره به طور گسترده ای استفاده می شود برای ظروف آشپزخانه سنتی گفته شده است که یک پیشرفت جدید از قبیل پخت پخت پانک، پخت پخت کیک، پانل پخت الاستیک، قالب پخت پخت، اجاق گاز برقی، اجاق گاز برنج بالای حلقه، جعبه ناهار در داخل حلقه و غیره است.


یک جفت:سیلیکون ارتقاء هدیه پایداری حرارتی، مقاومت در برابر سرما بعدی:چه چیزی مورد علاقه شما را در مورد شما می گوید؟