چنگال سیلیکون غیر سمی و بی مزه, خواص شیمیایی پایدار

- Jun 16, 2017-

سیلیکون چنگال ظروف عملکرد زیست محیطی بسیار عالی و نرم از همه ظروف آشپزخانه که دارای عملکرد خوب قطره است که بسیاری از خانواده ها می توان برای کودکان و یا دست و پا آسان به استفاده از افراد مسن به جای ندارد ، بنابراین بسیاری از آشپزخانه ظروف را به تدریج شروع به نوآوری، در مدت ها پیش بود و حذف برخی از ظروف آشپزخانه مانند چوب سرامیک به حال حاضر به تدریج توسط برخی از ماشین آلات و تکنولوژی به تنوع رنگ های نفیس مواد اشپزخان n ظروف عجیب البته کارخانه محصولات سیلیکون مستثنی است، این نیز ساخته شده بسیاری از محصولات خلاقانه!

بستن با رقابت سال این رقابت، بسیاری از تولید کنندگان مواد می پردازند توجه به نوآوری محصول، تکنولوژی و سایر محصولات کم پایان با استفاده از پیشرفت های فنی و نوآوری برای تغییرات محصول اصلی و چین Kitchenwareware سیلیکون ساخت کسب و کار برای پخت و پز این قطعه تولید افزایش قابل توجهی در سال های اخیر روند بسیاری از تولید کنندگان محصولات آشپزخانه هم نیازهای روزانه تامین جواهر و غیره، بنابراین در تکنولوژی تولید و نوآوری تجربه بسیار بالغ، بنابراین در حال حاضر ظروف چنگال سیلیکون و تا هزاران سال از سرامیک چوب و دیگر مواد پر می تواند.

ذکر سیلیکون، آنچه شما را از فکر می کنم? محصولات رایج در زندگی روزمره کلید سیلیکون سیلیکون نوک سینه ها، در واقع، تعدادی از کاربردهای;

به تازگی، ژاپن است به نوشیدنی با نام تجاری برای تشکر از پشتیبانی آبخوری به بازیگر لب سیلیکون برای هدیه شهرت خود گفت: شما با بازیگر معروف عکس "معطر طرفدار" اجازه دهید! سیلیکون لب جعلی در دهان بطری نوشیدنی هر نوشیدنی مانند در دیگر "بازی بوسه" هستند. ممکن است به دلیل بافت نرم خود، همیشه احساس مخفی یا معطر را می دهد.

در واقع این طیف وسیع تری استفاده می کند در بازار غیر سمی و بی مزه، نرم و مرطوب ویژگی های تغییر تصویر توده خود--بیشتر می تواند به صورت به ظروف آشپزخانه و یا نیازهای روزانه که افراد نزدیک به "فضیلت"

سیلیکون و لاستیک سیلیکون نام مستعار است بسیار فعال جذب مواد نامحلول در آب و حلال، غیر سمی و بی مزه، پایداری شیمیایی، عملکرد بالا جذب، پایداری حرارتی خوب، و غیره استفاده می شود تا ظروف, ظروف آشپزخانه مناسب اما. بر اساس گزارش مواد سیلیکونی نگاه کمی نازک در واقع بسیار قوی است،-60 ℃ به 260 ℃ محیط آن می توانید به راحتی مقابله. چرا که این مواد هر عنصر فلزی را شامل نمی شود، بنابراین می تواند نه تنها در آتش در آب گرم نیز در مایکروویو استفاده می شود می تواند. می گویند نمی دانند، آن بازیافت مواد سازگار با محیط زیست است.

برای مواد دیگر کارد و چنگال, این شهر همچنین دارای جایگاه ویژه: نرم. بنابراین مشکل برای متقاعد کردن مردم، می تواند تبدیل به انواع لوازم است. Lékué از اسپانيا طول می کشد استفاده از ویژگی های آن و انواع آشپزخانه لوازم را می سازد. در کشور Lékué هنوز برند عجیب است در واقع، محصولات خود را در انواع تریبون جوایز بین المللی طراحی ظاهر شد. رفتن به فروشگاه لوازم DIY وست پوینت آن تبدیل به قالب دوست داشتنی.

تصویر کارتونی دوست داشتنی، زیبا رنگ بسیار زیبا، درجه حرارت بالا می تواند به طور موثر جلوگیری حرارت برای جلوگیری از دست, میکرو تزریق، محو، نمی افتند، موثر ترمز ضد هدیه می تواند بهترین هدیه مشتریان.

ابزارهای جذب کننده چیست؟ صحبت از سیلیکون بسیاری از مردم ممکن است احساس عجیب آن به نظر می رسد که نادر در روزانه زندگی قرار گرفتن در معرض، و گاهی اوقات بیشتر محبوب امروزه مانند عروسک های سیلیکون, آن صدق نمی کند، پس از درک شنیدن سراسر زندگی ما هر گوشه ای برایتان خواهد شد، شما می خواهد با طیف گسترده ای از برنامه های امروز را شوکه شده. لیست زیر از محصولات رایج در زندگی:

1 ظروف چنگال سیلیکون

به عنوان سیلیکون بالا و پایین دما، می توان بین -40-230 درجه مواد نسبتا پايداري نرم، خوب است، مقاومت است نه آسان به تغییر شکل غیر چوب پان نوعی رامی، آسان برای تمیز و به همین ترتیب در زندگی روزمره به طور گسترده ای مورد استفاده برای ظروف آشپزخانه سنتی گفته می شود دستیابی به موفقیت های جدید، مانند پخت تابه حصیر تابه پخت کیک، الاستیک تابه پخت، پخت تابه قالب زود پز، پلو پز بالا حلقه ناهار جعبه داخل حلقه و غيره.

2 قالب مواد غذایی

سیلیکون قالب درجه مواد غذایی ساخته شده از سیلیکون با کیفیت بالا, فرمول علمی, پیشرفته تکنولوژی پردازش از طریق صدور گواهینامه کلاس غذا FDA, نوع سیلیکون سازگار با محیط زیست، غیر سمی بدون بو، عمدتا برای مواد غذایی پیچیده، آب نبات قالب است، قالب شکلات کیک قالب سیلیکون یخ شبکه پستانک سیلیکونی و دیگر قالب مواد غذایی تولید محصولات به همراه است.

3، ساخت اسباب بازی

لاستیک سیلیکونی ساخته شده آسان رنگ، اسباب بازی مقاومت آب و هوا، و ضد عفونی می تواند در دماهای بالا مقاومت کششی بسیار خوب است، آسان نیست برای تغییر شکل غیر سمی بی ضرر، قوی شیمیایی اینرسی، بی ضرر به بدن کودکان است اسباب بازی ایده آل است تولید مواد اولیه.

4 استفاده از پوشش محافظ سیلیکونی

از آنجا که مواد پوشش محافظ سیلیکونی شفاف، نرم و انعطاف پذیر, آسان برای تغییر شکل، خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پوسته مردم می دهد یک نوع وابستگی، عملیات دستگاه تاثیر می گذارد، استفاده از سیلیکون پوسته هدفون هم صدا اثرات. سیلیکون محافظ مورد معمولا استفاده می شود در Mp3 / Mp4 پلیر آی پاد PDA تلفن همراه PSP دوربین دیجیتال GPS و دیگر محصولات الکترونیک مصرفی شخصی محبوب.

5 ژل سیلیکا در برنامه های کاربردی صنعت لوازم خانگی

سیلیکون در صنعت لوازم خانگی نیز استفاده شده است، مانند اجاق شیشه درب مهر قهوه گلدان آب مخزن مهر بخاری آب مبدل حرارتی مهر یخچال عقیم سازی لامپ مطابق با ماشین لباسشویی تخته مدار کنترل پوشش, نمایش پیوند مهر و موم، اطو بخار اتاق پایین مهر پوشش مدار کنترل تهویه مطبوع و غیره مجبور به استفاده از.


یک جفت:سیلیکون نوزاد ظروف آسان به استفاده از امن و مطمئن بعدی:سیلیکون، مات پایداری حرارتی، پایداری شیمیایی