سیلیکون چنگال درجه حرارت بالا، نرم، ضد رسوب

- Jun 27, 2017-

چنگال سیلیکون سیلیکون بر اساس محصول با استفاده از سیلیکون درجه مواد غذایی به عنوان مواد خام از طریق قالب گیری و یا داده ها با یگدیگر با تولید محصولات مورد استفاده در آشپزخانه پخت، پخت و پز، مخلوط کردن، تولید مدولاسیون مطبوع, مواد تشکیل دهنده است ابزار و ظروف به طور کلی از طریق سخت افزار، پلاستیک و دیگر مواد در آشپزخانه تبدیل نوع جدید ظروف آشپزخانه با حفاظت از محیط زیست منحصر به فرد خود، پایداری شیمیایی، درجه حرارت بالا، نرم، ضد-رسوب، شیب و دیگر عملکرد برتر در بسیاری از قطعات ظروف آشپزخانه ایستادگی کردن.

سیلیکون حلقه تخم مرغ

مواد: مواد غذایی درجه سیلیکون درجه حرارت -40 ℃ - 220 ℃.

کاربرد: به طور مستقیم در پایین غیر چوب پان نوعی رامی، جگر و سپس تحت نفت و سپس املت قرار می گیرد.

چهار سوراخ قالب هاکی روی یخ

این محصول امن بقیه مطمئن، عملی، هاکی روی یخ منجمد با عالی اثر شراب را می توان از سیلیکون درجه مواد غذایی ساخته شده است; همچنین برای اب نبات چوبی خانگی، شکلات می توان.

سر یخ یخ قالب فوق العاده زیبا helloKITTY شبکه شبکه قالب خلاق یخ

KITTYY شکل سر گربه شما خودتان می توانید آن! آفتاب، تکه های یخ را ببینید و غیره. بیایید فنجان نوشیدنی شفاف و سرد است و پس از آن راحت باشد. در آب. کک. قهوه یا الکل که ذوب، احساس گذشت از زمان فوق العاده آن! قالب نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای را به پودینگ ژله.

نسخهٔ باغ قالب کیک

امن و بی مزه با ثبات برتر و هدایت حرارتی ℃ ℃-220 حدود-60 درجه حرارت, در حالی که شکل پذیری فوق العاده، آسان به پاک، آسان برای ذخیره.

قالب سیلیکون زن سبک و جلف پینک

حرارت مقاوم با دوام، درجه مواد غذایی سیلیکون درجه حرارت -40 ℃ - ℃ 220 مدل سازی بافت نرم, رمان, آسان, آسان برای تمیز کردن، استفاده مجدد، امن و بهداشتی، سلب پودینگ کیک شکلات سیلیکون چنگال موس ژله، پای میوه و غيره را می توان برای.

کلیپ های عایق

راحت تر و مناسب از مایکروفر بخار پز به ظروف داغ را کیفیت خوراکی سیلیکون ساخته شده از مواد ضخیم، رنگ روشن، انعطاف پذیری و قوی، آسان به نگه دار کردن تغییر شکل. شکل کلی طراحی ارگونومیک، بیشتر جامع و موثر حفاظت از هر دو دست، طراحی سطح غیر لغزنده در همان زمان بدون از دست دادن حس مد ساده.

جام coasters

100% ضد آب سیلیکون coasters ها، محصول است نرم، نمی ترسم به پاییز. احساس راحت و نرم. شستن با آب و یا قلم مو، شما، خیلی راحت می تواند آنچه را. کار جامد: آسان نیست برای تغییر شکل، ضد پیری. مقاومت عالی در برابر دمای بالا و دمای پایین ثبات سیلیکون چنگال کم درجه حرارت-40 درجه حرارت 230 درجه است.

رنگ میان وعده مهر و موم گیره کراوات کمربند کیسه های پلاستیکی

سیلیکون مواد غیر سمی حفاظت از محیط زیست، شکل پذیری عالی، به آرامی پمپاژ، محکم همراه، تازه در دراز مدت جالب زمان شما می توانید سفارش کیسه های مواد غذایی، شما همچنین سیم کثیف و غيره حل می تواند.

نوار سیلیکون تاشو کاسه تاشو جعبه

مواد با کیفیت بالا سیلیکون، درجه حرارت بالا, شما می توانید استفاده کنید ضد عفونی آب جوش;

محدوده درجه حرارت: 250 ℃ ℃ -50 "

به آرامی مطبوعات یکی می توانید فنجان به مهر و موم اثر حفظ خورد; رنگ های روشن، نرم و قوی، آسان به پذیرش و استفاده آسان غذا سلب، در یخچال و فریزر, مایکرویو و کوره استفاده می شود.

به عنوان ذخیره سازی ظرف برای نگهداری میوه و سبزیجات و یا هر گونه مواد نیز می توان به طبخ انواع مواد غذایی در بازار بسیار ساده و عملی، ساده به استفاده از سیلیکون چنگال زیبا و سخاوتمندانه، خانواده زندگی دستیار خوب استفاده می شود.

سیلیکون اجاق بیل غیر - گلدان چینی چوب پان بیل كفگير دمای بالا سلامت کف گیر

حفاظت از محیط زیست، استفاده از عنصر دوم زمین مواد سیلیکون سیلیکون و شن و ماسه کوارتز ترکيب مشابه، متعلق به مواد طبیعی نیست حاوی مواد سمی و فلزات سنگين و سرطان زا، آب، روغن حرارت آسان تمیز و سطح گلدان سوپ زداینده و خالص.

پیک نیک و مناظر مقرون به صرفه و یا می خواهند به زندگی خانواده را پر از لذت است که پر از فضای گرم سیلیکون ابزار آشپزخانه آشپزخانه را می دهید؟ ممکن است بخواهید به کارد و چنگال، تغییر، اضافه کردن برخی از رنگارنگ آن رنگ ظروف آشپزخانه این جدول به عنوان سکوی نمایش بهترین فقط برجسته مفهوم خانه، بلکه با رنگ متمایز تر به نمایش طبیعی, سازگار با محیط زیست سالم، رنگارنگ - میوه های تازه و سبزیجات و سبزیجات با هم برای انتقال انسان گرایانه ایده های هماهنگ همزیستی بین انسان و طبیعت. ببینید این محصولات اولین بار را جلب توسط این مواد سیلیکون رنگارنگ که سیلیکون خلاق سبز - لوازم زندگی مدرن باید امن باشد، ژل سیلیکا در زندگی بسیار عجیب است، بسیاری از پستانک کودک از سیلیکون ساخته شده. سیلیکون یک ماده جاذب بسیار فعال است, مواد تشکیل دهنده اصلی سیلیکا، غیر سمی, بی مزه، انعطاف پذیری نیز سال ها قبل به "پستانک کودک" تبدیل مواد بهترین در حالی که غیر قابل حل در آب و هر دیگر حلال, شیمیایی ثبات در بسیار خوب است علاوه بر این به قلیایی قوی و اسید سولفوریک با هر گونه مواد واکنش، این ویژگی آن را مواد منابع کاملا سازگار با محیط زیست ترجیح زندگی مدرن.


یک جفت:سیلیکون لوازم آشپزی امن است؟ بعدی:آستین سیلیکون تغییر رنگ، بدون تغییر شکل، آسان برای تمیز کردن