سیلیکون چنگال میکروارگانیسم های آسان برای پاک، آسان نیست برای نژاد

- Oct 17, 2017-

حالا سیلیکون چنگال توسط علاقه مندان به مد، دولت در امور اجرایی کیفیت نظارت، بازرسی و قرنطینه صادر توجه به یادآوری خطرات بهداشتی محصولات غذایی: روند استفاده مکرر از محصولات، متوجه شد که آن ظاهر یا عملکرد فیزیکی تغییرات باید در موقع به جای. همچنین با توجه به شناسایی محصولات پلاستیکی به عنوان سیلیکون نما پرداخت.

مخلوط از سیلیکون برای مواد غذایی با ساختار سیلیکون و اکسیژن (SI) کلید های زنجیره ای، پایداری شیمیایی می تواند در محدوده دمای ℃ 40 به 180 ℃ شرایط استفاده مجدد. در سال های اخیر مواد غذایی سیلیکون محصولات در زمینه های مختلف شده است به طور گسترده ای استفاده می شود، مانند بیل سیلیکون سیلیکون سیلیکون چنگال زداینده قالب سیلیکون سیلیکون بخار پز تشک. اگر چه مواد سیلیکا ژل نسبتا امن است، اما در خرید و استفاده از بعضی از نقاط قابل توجه وجود دارد.

اول از همه، رعایت باید چه محصول بوی عجیب و غریب است. اگر محصول بوی تند آن دقت به خریداری شده باید. سیلیکون kitchenwarewith دست دراز محصول رعایت چه تنش شفاف، محصولات شفاف تر با کیفیت بالا، در حال استفاده است به تولید مولکول های کوچک مواد انتقال آسان نیست.

مانند تورم تغییر رنگ سطح ویسکوزیته سختی کشش، و غیره، باید توان جایگزین به موقع در روند استفاده مجدد از محصولات آن که تغییر ظاهر یا خواص فیزیکی، یافت می شود. زیرا تغییرات نه تنها عملکرد آنها را تحت تاثیر قرار است، اما نیز آسان تر تنزل تشکیل مواد مولکولی کوچک، سیلیکون چنگال کوچک مولکول مواد آسانتر به مهاجرت به مواد غذایی منجر به خطرات ایمنی و کیفیت است.

نه تنها کارشناسان گفت: غذایی که درجه سیلیکاژل امن، سیلیکون غیر قابل حل در آب و هر حلال, غیر سمی بی مزه و خواص شیمیایی از ثبات است. رایج ترین خانه نمائيد استفاده می شود به مهر و موم واشر، سیلیکون درجه مواد غذایی است. برای تمیز کردن آسان، آسان نیست برای نژاد میکروارگانیسم ها، اما این بهترین استفاده از بیش از 3500 ساعت است.

اما چون هزینه سیلیکون پد گران تر است، نه رد کردن کسب و کار غیر قانونی با پلی وینیل کلرید (همچنین به عنوان پی وی سی یا پلاستیکی) برای جایگزینی. مواد غذایی درجه سیلیکونی پد قیمت بالاتر است، چنگال سیلیکون می خواهم چند دلار فروخته شده در مغازه، احتمال زیاد می شود پلاستیک. پلاستیک خود را ناپایدار است و در فرآیند پردازش روان مشابه مانند مواد افزودنی، در مورد درجه حرارت بالا, این نوع افزودني به راحتی فرار کردن سلامت انسان به خطر انداختن استفاده کنید.

پلاستیک و ژل سیلیس ندارد خوب، چنگال سیلیکون اولین انتخاب برای خرید نام تجاری قابل اعتماد است، بلکه از جنبه های زیر شناسایی:

رنگ: تقسیم بخار پز مواد سیلیکون، مات انتخاب کلی خوراکی درجه سیلیکا ژل سیلیکا ژل به درجه صنعتی و خوراکی و چسب بازیافت محصولات بیش از حد ارزان مصرف کنندگان برخورد باید مراقب باشید. سیلیکا ژل محصولات رنگ طبیعی سفید نه خصوص سفید است، اگر رنگ روشن به خصوص سفید، سیلیکون چنگال شما باید مراقب باشید که آیا پلاستیکی و یا برخی از مواد افزودنی برای سفید کردن روشن اضافه کنید. سخت است که بگوید اگر آن محصول رنگ است.

طعم: باید پد پلاستیکی سیلیکون برای دریافت بسیار قوی پس از طعم و مزه، اگر شما چنین شرایطی مواجه نشده استفاده کنید. سیلیکون های واقعی مواد بی مزه در ℃ 60 درجه حرارت کم، حرارت 180 ℃ موارد امن برای استفاده است.


یک جفت:محافظت از محیط زیست کم کربن سیلیکون، غیر سمی و بی مزه، بعدی:ظروف آشپزخانه سیلیکون بدون سمی بودن و طعم، ثبات قوی