چنگال سیلیکون می خورده شما می توانید خمیر درست کردن شما می توانید تلنگر، آن نمی کشد تا فضای

- Oct 27, 2017-

سیلیکون چنگال نسبت به سرامیک پلاستیک کارد و چنگال فلزی سیلیکون چنگال ظروف و دما هماهنگ می شود. چه آن غذا سرد است یا گرم، شما می توانید به محافظت از دمای مواد غذایی خود را، تغییرات درجه حرارت غذا و ضرر و زیان را کاهش دهد، سیلیکون Kitchenwareware ظروف میتوانید دما اصلی مواد غذایی، استفاده دما مربوطه به را منتقل خواهد شد کاربر

Kitchenwareware سیلیکون می تواند پرورش دهنده خمیر می تواند می تواند تلنگر، آن نمی کشد تا فضای روغن را جذب خواهد شد. خود اثر dehumidification، با توجه به ذخیره سازی طولانی مدت کپک زده و کیفی تغییر نخواهد بود.

سیلیکون Kitchenwarewareware آسان به پاک، شما می توانید کمتر استفاده کنید یا حتی استفاده از مواد شیمیایی حاوی داروی نظافت، عملی و راحت بسیار قوی، مناسب برای استفاده در زندگی است. به عنوان ویژگی های سیلیکون دما می تواند مقاومت در برابر دمای 240 ℃ بدون تغییر شکل، پس از این محصول چند دو-40 ℃ سخت شدن پدیده تولید نمی کند. ما نه تصادفی به اجاق داخل طبقه بندی می تواند، نگرانی در مورد ظهور ذوب و پیری و زرد شدن پدیده.

که محصولات تولید شده توسط آن است شگفت انگیز استفاده های شگفت انگیز از اثر مواد سیلیکون خود را با مواد دیگر همان ويژگي نیست. مانند سکوت کف ظروف مواد غذایی پس از پخت با حرارت مواد مضر را تولید کند، شما می توانید بقیه مطمئن باشید که با استفاده از.

با ظروف Kitchenwareware سیلیکون برای ایجاد رنگ طبیعی و رنگارنگ و انسانی طراحی محصولات سیلیکون طراحان و ترکیب کاملی از رنگ و خلاقیت در آشپزخانه محصولات خانگی به تعداد زیادی از مصرف کنندگان به کشتارگاه رنگارنگ تر، راحت تر با کیفیت بالا صفحه اصلی زندگی به ارمغان بیاورد!

سیلیکون انتخاب رنگ های سازگار با محیط زیست است. نیازهای زندگی مختصر تر پرش عناصر و رنگ تبدیل شده است منبع جدید الهام - رنگ های رنگارنگ طبیعی که هر کجا که محصولات سیلیکون با لذت زندگی پر شده است. پیک نیک و مناظر مقرون به صرفه و یا می خواهند به زندگی خانواده را پر از لذت است که مایل به ایجاد آشپزخانه کامل از فضای گرم است؟ در کارد و چنگال، سیلیکون، اضافه کردن برخی از رنگارنگ رنگ

ظروف سیلیکون چنگال این جدول به عنوان سکوی نمایش بهترین نه تنها برجسته مفهوم خانه، بلکه با رنگ متمایز تر به نمایش طبیعی, سازگار با محیط زیست سالم، رنگارنگ - میوه های تازه و سبزیجات و کارد و چنگال ادغام به انتقال همزیستی انسان و طبیعت هماهنگ از ایده های انسان گرایانه. ببینید این محصولات اولین بار را جلب توسط این مواد سیلیکون رنگارنگ که سیلیکون خلاق سبز - لوازم زندگی مدرن باید امن باشد، ژل سیلیکا در زندگی بسیار عجیب و غریب، بسیاری از کودک هستند pacifiers از سیلیکون ساخته شده است. سیلیکون یک ماده جاذب بسیار فعال است, مواد تشکیل دهنده اصلی سیلیکا، غیر سمی, بی مزه، انعطاف پذیری نیز سال ها قبل به "پستانک کودک" تبدیل مواد بهترین در حالی که غیر قابل حل در آب و هر دیگر حلال, شیمیایی ثبات در بسیار خوب است علاوه بر این به قلیایی قوی و اسید سولفوریک با هر گونه مواد واکنش، این ویژگی آن را مواد منابع کاملا سازگار با محیط زیست ترجیح زندگی مدرن.


یک جفت:سیلیکون چنگال امنیت بالا بعدی:سیلیکون عایق، مات، دکوراسیون غیر لغزش، خلاق،