سیلیکون چنگال هر حلال، غیر سمی و بی مزه

- Jul 17, 2017-

در حال حاضر چنگال سیلیکون در پی پس از توسط مردم مد دولت در امور اجرایی نظارت بر کیفیت، بازرسی و قرنطینه اخیرا توجه به سلامت محصولات غذایی با خطرات بهداشتی سیلیکون صادر: استفاده مکرر از سیلیکون محصولات در این روند را نمی توان یافت که ظاهر و یا تغییرات عملکرد فیزیکی آن منصرف. در همان زمان نیز برای شناسایی محصولات پلاستیکی به عنوان سیلیکون نما توجه.

محصولات سیلیکون با سیلیکون - اکسیژن (Si-O) به عنوان ساختار زنجیره های اصلی پایداری شیمیایی می تواند در محدوده درجه حرارت-40 ℃ به 180 ℃ تحت شرایط استفاده مجدد. در سال های اخیر محصولات با محصولات در زمینه های مختلف استفاده شده است به طور گسترده ای، مانند بیل سیلیکون سیلیکون زداینده قالب سیلیکون سیلیکون تشک کشتی های بخار و غیره. اگر چه مواد سیلیکون نسبتا امن است، اما در خرید و استفاده است و یا بعضی از نقاط قابل توجه وجود دارد.

اول از همه، رعایت باید چه بوی محصول. اگر محصول بوی تند است، شما باید مراقب باشید به خرید. پس دست کشش محصولات سیلیکون چنگال رعایت چه کشش شفاف نمایش محصولات با کیفیت نسبتا بالا در استفاده آسان به تولید کوچک مولکولی انتقال مواد است.

در روند استفاده مکرر از سیلیکون محصولات یافت که ظاهر آن و یا تغییر خواص فیزیکی مانند تورم، تغییر رنگ، سطح مهم، سختی، افزایش کاهش انعطاف پذیری، این بار باید به جای خود. با توجه به تغییر نه تنها تاثیر عملکرد آن، و بیشتر به راحتی به تولید مولکول های کوچک تخریب مولکول های کوچک راحت تر به مهاجرت به مواد غذایی منجر به خطرات ایمنی و کیفیت.

نه تنها می گویند کارشناسان مواد غذایی سیلیکون درجه امن است، سیلیکا ژل محلول در آب و هر حلال و غیر سمی و بی مزه، و ثبات شیمیایی است. رایج ترین خانه پلوپز برای آب بندی واشر، سیلیکون درجه مواد غذایی است. برای تمیز کردن آسان، آسان نیست برای نژاد میکروارگانیسم ها، اما این بهترین استفاده از بیش از 3500 ساعت است.

با این حال، به دلیل گرانتر پد سیلیکون سیلیکون چنگال نه قانون را غیر قانونی کسب و کار با پی وی سی (همچنین به عنوان پی وی سی یا پلاستیکی) برای جایگزینی. مواد غذایی درجه سیلیکونی پد قیمت نسبتا بالا مانند چند دلار در فروشگاه به فروش، می توان با پلاستیک انجام. پلاستیک خود را ناپایدار است و در فرآیند پردازش روان مشابه و دیگر تزریق در مورد دمای بالا این مواد افزودنی به راحتی فرار از آسیب به سلامت انسان استفاده می شود.

پلاستیک و ژل سیلیکا است متفاوت، اولین انتخاب برای خرید یک نام تجاری قابل اعتماد، شما همچنین می توانید از جنبه های زیر شناسایی:

رنگ: بخار پز مواد سیلیکون، مات است به طور کلی انتخاب شده گرید خوراکی سیلیکا ژل سیلیکون به درجه مواد غذایی و صنعتی تقسیم می شوند و بازیافت پلاستیک هستند مصرف کنندگان بیش از حد ارزان برای مقابله با محصولات باید مواظب باشید. رنگ های سیلیکون است سفید طبیعی نوع سفید و چنگال سیلیکون اگر رنگ روشن به خصوص سفید، شما باید مراقب باشید نه پلاستیک, یا اضافه کردن برخی از انواع مواد افزودنی جهت سفید. اگر محصول رنگ دشوار به تمایز قائل است.

طعم: باید پلاستیک سیلیکونی پد به طعم بسیار قوی پلاستیکی اگر شما چنین شرایطی مواجه نشده استفاده کنید. مواد سیلیکون واقعی هیچ طعم در دمای پایین-60 ℃، درجه حرارت بالا 180 ℃ استفاده امن هستند.


یک جفت:جام سیلیکون یک زیبایی شناختی را در همان زمان اضافه کنید. یک امنیت اضافه کنید بعدی:آیا ماشین ظرفشویی سینک ظرفشویی امن است؟