دستکش سیلیکون بهتر محافظت از دست

- May 19, 2017-

همانطور که می رود، کار خوب، ما باید اول سود آن. به خصوص برای پخت این موفقیت و یا شکست اغلب بستگی به جزئیات روش پخت و پز، کیفیت بالا، آسان برای استفاده ابزار در فرآیند پخت پخت کاملا نقش مهمی را بازی می کند. با روند پخت شيوع آرایه خیره کننده از ابزار های رنگی هستند نیز خیره کننده, چگونه از شایسته ترین انتخاب کسانی که دارید!

نیازی به گفتن نیست، فر اولین ابزار ضروری برای پخت است. کوره های بسیاری را در بازار امروز، اعم از بالا به پایین، شما می توانید گزینه های زیادی داشته باشد. برخی از علاقه مندان تازه کار ممکن است را به حساب خود به تناوب استفاده، اول برخی از قیمت نسبتا پایین مطلب فر را انتخاب کنید، اما اگر شما واقعا دوست دارم پخت، مایل به قرار دادن آنها، ما شما از جنبه های زیر نشان می دهد:

اول ظرفیت بزرگتر

در حال حاضر ظرفیت کوره مشترک اعم از 20 36 L. که چون فضای کافی است هنگام, پخت, پس غذا مساوی حرارت برای انتخاب بیش از 30 L ظرفیت بزرگ فر، توصیه می شود. و هنگام انجام پخت برخی از مواد غذایی نیاز دارد به بلافاصله به فر, فر بزرگ با ظرفیت نیز نیاز به پخت وضعیت در دسته.

دوم، بالا و پایین کنترل درجه حرارت مستقل آتش

را انتخاب کنید به آتش و آتش در دو لوله فر و بالا و پایین آتش می تواند کنترل درجه حرارت مستقل. بسیاری از مواد غذایی در صنعت پخت خواهد شد نیاز بالا و پایین درجه حرارت مختلف این فر می تواند اولین انتخاب شما دقیق تر پخت، بهبود نرخ موفقیت. و دوم اینکه شما می دهد فرصت برای دستور العمل های خوشمزه تر را امتحان کنید.

سوم، دیجیتال دما و زمان

کوره کنترل دما و زمان نمایش دیجیتال و پیچ خورده است. با توجه به پخت گاهی دمای مورد نیاز می شوند رقمی تک مانند 108 ℃ و پخت در درجه حرارت مورد نیاز بسیار سخت است. نسبت به پیچ و تاب و نشانگر شماره برای شما دقیقا کنترل درجه حرارت و همچنین جلوگیری از خطاهای مانند فشار ِ راحت تر است.

دستکش های سیلیکون

هدف اصلی از دستکش های سیلیکون برای جلوگیری از سوختگی است. پس انتخاب زاویه البته، که بهتر است قادر به حفاظت از خود است.

دستکش سیلیکون است مدل های مختلف با توجه به فر خود را انتخاب کنید. مواد در نقاط پارچه و سیلیکون سیلیکون سیلیکون دستکش آسان نیست پخته شده، را انتخاب کنید توصیه می شود اما باید به سیلیکون با کیفیت خوب را انتخاب کنید.

همزن برقی

پخت اغلب نیاز به ضرب و شتم تخم مرغ و یا هم بزنید مواد تشکیل دهنده، عملکرد همزن خوب ضروری است. نیز وجود دارد ارزان میکسر در بازار اما چون در بسیاری از موارد آن طول می کشد زمان طولانی به هم بزنید، کیفیت پایین مخلوط کن بیش از حد طولانی آسان آسیب پشتیبانی نمی تواند توجه به قدرت و کیفیت این محصول توصیه می شود.

آیا پخت بر مواد مورد نیاز مواد بسیار دقیق هستند، بنابراین حتما به دقت ترازو. را انتخاب کنید به وضوح مشخص شود دقیق تا 0.1 گرم ترازو توصیه می شود.


یک جفت:حفاظت سیلیکون و مات و ضد آب و عایق, کامل بعدی:ویژگی های قالب سیلیکون