آستین جام سیلیکونی

- May 06, 2019-

آستین فنجان سیلیکونی

معرفی: فنجان موجود در زندگی از شیشه یا مواد از جنس استنلس استیل ساخته شده است ، هنگامی که نوشیدنی خیلی گرم است ، دستی برای نگه داشتن آن راحت نیست ، بنابراین آستین فنجان سیلیکونی که از مقاومت در برابر درجه حرارت بالا از ویژگی ساخته شده است ظاهر می شود . کشورهای اروپایی و آمریکایی دارای آستین فنجان قهوه و آستین سیلیکونی بطری شیر شیشه ای هستند.

مزایا و ویژگی های آستین فنجان سیلیکون:

رنگ: با افزودن بخش مشخصی از خمیر رنگ به مواد اولیه ، رنگ مستقر می شود. مشخصات اصلی: این ماده از مواد اولیه با کیفیت بالا و سیلیکون ساخته شده است ، و مواد مطابق با صدور گواهینامه ایمنی مربوطه (مانند FDA ، UL ، ROHS). دامنه دمای قابل استفاده محصول از -40 تا 230 درجه سانتیگراد ، مقاومت در برابر حرارت ، مقاومت در برابر سرما ، مقاومت در برابر اکسیداسیون ، ضد آب و ضد رطوبت ، عدم فشرده سازی ، مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر خراش ، مقاومت در برابر لغزش است. محصول نرم و بی خطر است.

کاربرد

فنجان های سیلیکونی عمدتا در فنجان های قهوه در اروپا و ایالات متحده استفاده می شود ، مانند آستین قهوه در رستوران Starbucks. در شیشه شرکت استفاده می شود و نشانگر و قدرت شرکت می باشد. از آن بر روی لیوان محصولات کودک برای محافظت از کودک در هنگام سوختن شیر استفاده می شود. همچنین می تواند در نمایشگاه ها ، تبلیغات تجاری ، هدایای تجاری و سایر صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

 


یک جفت:نکاتی در مورد انتخاب و استفاده از ظروف سیلیکونی بعدی:دستکش سیلیکون چیست