جام سیلیکون غیر سمی و بی مزه، سالم و سازگار با محیط زیست

- Jun 05, 2017-

جام سیلیکون

این محصول از 100٪ سیلیکون مواد غذایی خالص ساخته شده است، غیر سمی بی ضرر، سالم و سازگار با محیط زیست، خراب نیست، صرفه جویی در فضا، آسان برای تمیز کردن، سفر خانه شما و کمپینگ نوشیدن خوب کمک می کند.

اول، سیلیکون مواد غذایی غیر سمی و بی مزه است

ماده سیلیکون مواد غذایی درجه حرارت مقاوم در برابر حرارت تا 220 درجه، مواد مضر را مطابق با استانداردهای ایمنی بین المللی، غیر سمی و بی مزه، سالم و سازگار با محیط زیست، لطفا طرفدار استفاده مطمئن اضافه کنید.

دوم، آسان برای بارگذاری، حمل آسان است

بافت سیلیکون نرم، آسان به برابر، دست را آسیب نرساند، اندازه کوچک، صرفه جویی در فضا، حمل آسان، پیک نیک خود را در آب آشامیدنی ضروری است.

سوم، فضای تاشو کافی است، ظرفیت بالایی دارد

ظرفیت فشرده تاشو تا 150 میلی لیتر و آسان برای تمیز کردن، بنابراین شما به فنجان کاغذ یکبار مصرف، سالم و سازگار با محیط زیست می پردازید.

چهار رنگ آبنبات روشن، تازه و دوست داشتنی

فنجان تاشو پنج رنگ دارد: زرد، سبز، نارنجی، آبی، قرمز و غیره، رنگ آبنبات تازه و دوست داشتنی، برای زندگی شما برای اضافه کردن رنگ های روشن.

ویژگی ها: رنگ آب نبات زرق و برق دار، دور ساده، می تواند به عنوان یک فنجان استفاده می شود، همچنین می تواند به عنوان یک دهانشویه و غیره استفاده می شود، مناسب برای سفر، سفر در هنگام استفاده می شود.

کودتای زندگی: چگونه به طعم

1. آب به مزه

اولین پاک کننده فنجان را تمیز می کند، سپس آب را به فنجان، دو ساعت قرار داده و در نهایت فنجان را می توان تمیز کرد.

2. شیر به طعم روش

ابتدا با مواد شوینده برای تمیز کردن فنجان، و سپس دو قاشق غذاخوری شیر تازه را به فنجان، یک دقیقه زدن یکنواختی را بشویید، و در نهایت شیر ​​تخلیه می شود، فنجان را می توان تمیز کرد.

3. پوست نارگیل به مزه

ابتدا فنجان را با مواد شوینده تمیز کنید و سپس پوست پرتقال تازه را به فنجان بکشید، درب را بچرخانید، حدود چهار ساعت قرار داده و در نهایت فنجان را می توانید تمیز کنید.

4. خمیر دندان به طعم روش

خمیردندان اول در مسواک زدن، در جهت عقربه های ساعت و دیوار فنجان برس و پایین تر، فوم خمیردندان را بوجود می آورد، با آب جوش می توان تمیز کرد.


یک جفت:آستین سیلیکون محصول محافظتی دارای یک تابع حفاظت از قطره است بعدی:قالب کیک سیلیکون با آسان برای تمیز کردن، طول عمر