جام سیلیکون یک زیبایی شناختی را در همان زمان اضافه کنید. یک امنیت اضافه کنید

- Jun 16, 2017-

جام سیلیکون اکثر مردم در ظروف آشپزخانه سیلیکون هنوز باید بسیار عجیب و غریب باشند، بعضی افراد حتی فکر می کنند که سیلیکون مواد پلاستیکی برای تقویت پستان است، چطور می توان لوازم و لوازم آشپزخانه را به هم متصل کرد، اشتباه کوچک! سیلیکون برای تولید ظروف آشپزخانه، اثبات کیفیت زندگی ما برای اثبات است. اجازه دهید کوچک برای همه عالی است آن را معرفی کنید!

آشپزخانه سیلیکون چیست؟

آشپزخانه سیلیکون جامد ظروف آشپزخانه سیلیکون ساخته شده از غذای درجه سیلیکون، FDA، LFGB به عنوان ژل استاندارد سیلیکا به عنوان مواد خام، از طریق قالب بندی و یا encapsulation با ساخت ظروف آشپزخانه، حفاظت از محیط زیست منحصر به فرد خود، پایداری شیمیایی، درجه حرارت بالا، نرم، Anti-fouling، dirt، non-stick و دیگر کارایی فوق العاده، در بسیاری از مواد از آشپزخانه بیرون می آیند، هر کس خوش آمدید.

مزایای استفاده از محصولات سیلیکون

1، آشپزخانه سیلیکون مقاوم در برابر حرارت مقاوم در برابر حرارت بسیار قوی است، حداقل می تواند منهای 40 ℃ درجه حرارت، حداکثر درجه حرارت 250 ℃ یا بیشتر مقاومت در برابر. می توان از مایکروویو و اجاق نیز استفاده کرد.

2، محصولات سیلیکون با شستشو آب می تواند پس از تمیز کردن بازسازی، همچنین می تواند تمیز کردن ماشین ظرفشویی استفاده می شود، تمیز کردن بسیار راحت است.

3، خواص شیمیایی مواد ژل سیلیکا بسیار پایدار است، نگران نباشید که آیا مواد سمی وجود دارد بارش، در مقایسه با مواد دیگر زندگی طولانی تر است.

4، به علت نرمی مواد سیلیکون، آشپزخانه سیلیکون لمس بسیار راحت، بسیار انعطاف پذیر، بدون تغییر شکل.

5، آشپزخانه سیلیکون را می توان با توجه به نیازهای مختلف رنگ های زیبا اعمال می شود و زرد را محو نمی کند، شکل زیباتر از برخی است.

6، تولید مواد سیلیکون هیچ مواد سمی و خطرناک تولید نمی کند و می تواند از بین برود، بسیار سازگار با محیط زیست است.

7، اگر چه مواد نرم است، اما ظروف آشپزخانه سیلیکون مقاوم در برابر سایش ضد skid عملکرد بسیار قوی است، به راحتی آسیب دیده است.

مقاله کاغذ سیلیکون کنتراست با محصولات پلاستیکی مشابه

استفاده و نگهداری از ابزار سیلیکون

1، هر بار استفاده از تجهیزات سیلیکون ابتدا باید تجهیزات سیلیکونی تمیز و خشک را تأیید کند.

2 نیاز به قرار دادن قالب سیلیکون در پخت فر، مانند فنجان های سیلیکونی برای اطمینان از اینکه قالب هر یک از شبکه های کوچک با چیزهای بارگذاری می شود، مواد تمام چنگال را می پوشاند، شما می توانید آب را در شبکه نصب کنید، نمی توانید اجازه دهید قالب نه نصب مواد چوب مشروب خشک، سیلیکون جام این زندگی می کنند از قالب سیلیکون را کاهش می دهد.

3 ظروف سیلیکون به طور کلی ضد چسبناک هستند، اگر شما هیچ وسیله ای ضد چسبناک روبرو نباشید، می توانید از قالب سیلیکون قبل از مسواک زدن یک لایه روغن نازک استفاده کنید.

4، ظروف سیلیکون را می توان در اجاق، فر یا اجاق مایکروویو استفاده کرد، به یاد داشته باشید که به طور مستقیم با آتش یا برق تماس نداشته باشد.

5، اولین استفاده از ظروف سیلیکون و پس از هر استفاده، استفاده از آب گرم (مواد شوینده مواد غذایی رقیق شده)، می تواند از مواد خورنده برای تمیز کردن ابزار سیلیکون استفاده نمی کند.

6، به خوبی پخته شده، ظروف سیلیکون و به پایان رسید با محصول خارج، کنار گذاشته شده برای خنک کردن.

7، نمی تواند از دستگاه های تیز استفاده از ابزار سیلیکون لمس، می تواند فشار سنگین استفاده نمی کند و به شدت ظروف را بکشند.

8، ابزار سیلیکون ساده تر برای خلاء، بنابراین از تجهیزات سیلیکون، سیلیکون جام بهترین را به یک کابینت یا جعبه تمیز سرد استفاده کنید.

خرید لوازم آشپزخانه سیلیکون نیاز به توجه دارد

ظروف آشپزخانه سیلیکون به عنوان یک کلاس آشپزخانه خانه از ظروف زندگی، ایمنی آن بسیار مهم است، ما باید در هنگام خرید به نکات زیر توجه داشته باشیم.

1، به دنبال تولید کنندگان به طور منظم برای خرید، نیاز به یک محصول گزارش مواد غذایی گواهینامه زیست محیطی مواد غذایی، یا مواد اولیه FDA، گزارش آزمون صدور گواهینامه LFGB.

سیلیکون خود غیر سمی است، اما تولید سیلیکاژل و درجه مواد غذایی و سیلیس درجه پزشکی در مقایسه با امکان ترکیب برخی از مواد افزودنی، سیلیکون جام باید آن را خریداری کارخانه رسمی ساخته شده از محصولات سیلیکون مواد غذایی درجه است.

2، در خرید زمان ما باید برای استفاده خود از ظروف آشپزخانه را انتخاب کنید، به درستی استفاده از یک آشپزخانه را مشخص کنید.

3 قبل از خرید، ما می توانیم از بینی استفاده کنیم تا بوی محصول را خراب کند، آشپزخانه سیلیکون واجد شرایط در مورد گرما باید بوجود نیاورد.

4، آشپزخانه سیلیکون را می توان بر روی کاغذ سفید پاک، ظروف آشپزخانه معمولی سیلیکون هیچ پدیده محو شدن ندارد.

پس از معرفی فوق، سیلیکون جامد ما درک خاصی از آشپزخانه سیلیکون! اگر خانه هنوز از وسایل پلاستیکی استفاده می کند، ممکن است بخواهید از ظروف آشپزخانه سیلیکون استفاده کنید، در حالی که شما را به زیبایی در همان زمان می برد، بیشتر شما یک ایمن اضافه می کنید!


یک جفت:سیلیکون مات دارای نرمی خوب است بعدی:سیلیکون چنگال هر حلال، غیر سمی و بی مزه