قالب کیک سیلیکون با آسان برای تمیز کردن، طول عمر

- May 19, 2017-

با توسعه صنعت سیلیکون، محصولات سیلیکون در آشپزخانه نیز به طور گسترده ای استفاده می شود، از جمله کیک سیلیکون قالب، کیک سیلیکون قالب از درجه مواد غذایی مواد سیلیکون ساخته شده از قالب پخت سیلیکون درجه حرارت بالا، محصولات سیلیکون ژل سیلیکا ظروف ، می توان برای کیک، پیتزا، نان، موس، ژله، تهیه غذا، شکلات، پودینگ، میوه و غیره استفاده کرد.

با این حال، استفاده از کیک سیلیکون قالب در روند، با توجه به سیلیکون کیک قالب ممکن است با برخی از مشکلات آشنا نیست، نویسنده زیر برای برخی از مشکلات رایج برای تجزیه و تحلیل و پاسخ.

1. بطری پخت را بشویید، از صابون ساینده ای استفاده نکنید و برای تمیز کردن این موارد از اسکراب استفاده نکنید، باعث آسیب به قالب سیلیکون کیک، در روند تمیز کردن، خیساندن در آب گرم صابون یا استفاده از ماشین ظرفشویی بسیار امن است.

2. مایکروویو می تواند به طور مستقیم به سینی پخت به طور مستقیم در وسط اجاق مایکروویو یا میز قابل استفاده شما استفاده شود.

3. زمان خنک کردن بسیار کوتاه است پس از سینی پخت از اجاق گاز جدا شده است.

4. مشکل تغییر شکل پانک پخت، به دلیل آن است که یک نوع از محصولات سیلیکون، می تواند به سرعت پس از خم شدن به شکل اولیه تغییر می کند.

5. Refrigeration Cooking، سیلیکون قالب پخت بسیار مناسب برای پخت و پز است، مانند ژله، بستنی و شیرینی های یخ زده.

6. در اجاق استفاده کنید، ظرف را روی سینی پخت قرار دهید تا از فر قرار دادن و حرکت آسان باشد. اطمینان حاصل کنید که به طور مساوی کره را در ظرف پخت برای پاک کردن کمی زمان پخت کمی کوتاه تر از پانل پخت پخت. همیشه از دستورالعمل های پخت و پز بر روی شاسی استفاده کنید که پانل پخت را از اجاق بریزید و اجازه دهید پخت را قبل از اینکه کاملا تمیز شود، شستشو می دهید. قبل از دست زدن، ظرف پخت حدود دو دقیقه طول می کشد. کیک یا کلوچه ها را از سینی پخت بردارید و آن را به عقب برگردانید، روی فشار دادن شاسی تمرکز کنید.

به طور خلاصه، کیک سیلیکون باعث بالا رفتن درجه حرارت در حالی که آسان برای تمیز کردن، عمر طولانی، نرم و راحت، مزایای غیر سمی سازگار با محیط زیست، اما در کارخانه محصولات ES سیلیکون توصیه به توجه به حفاظت از قالب سیلیکون کیک، مانند استفاده از سایش از صابون و تمیز کردن موارد برای پاک کردن و قرار دادن چیزهای تیز و پخت پان با هم، که باعث آسیب به قالب سیلیکون کیک می شود.


یک جفت:جام سیلیکون غیر سمی و بی مزه، سالم و سازگار با محیط زیست بعدی:چنگال سیلیکون با اثر عایق حرارتی