قالب کیک سیلیکون اطمینان حاصل کنید که هر قالب تولید کیک ایمن و غیر سمی است

- Sep 27, 2017-

توسعه صنعت سیلیکون، محصولات سیلیکون در آشپزخانه نیز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله قالب کیک سیلیکون، قالب کیک سیلیکون ساخته شده از مواد غذایی مواد سیلیکون مواد اولیه ساخته شده از قالب پخت سیلیکون درجه حرارت بالا، محصولات سیلیکون محصولات سیلیکون است که می تواند استفاده می شود برای ساخت کیک، پیتزا، نان، موس، ژله، تهیه غذا، شکلات، پودینگ، میوه و غیره.

با این حال، استفاده از قالب کیک سیلیکون در روند، با توجه به قالب کیک سیلیکون ممکن است با برخی از مشکلات آشنا نیست، نویسنده زیر برای برخی از تجزیه و تحلیل مشکلات و مشکلات رایج است.

1. پانل پخت را تمیز کنید، از صابون ساینده و مواد پاک کننده استفاده نکنید. این موجب آسیب به قالب کیک سیلیکون می شود. در طول فرایند تمیز کردن، در آب گرم و نرم یا نرمی استفاده کنید.

2. مایکروویو می تواند به طور مستقیم به سینی پخت به طور مستقیم در وسط اجاق مایکروویو یا میز قابل استفاده شما استفاده شود.

3. زمان خنک کردن بسیار کوتاه است پس از سینی پخت از اجاق گاز جدا شده است.

4. مشکل تغییر شکل پانک پخت، به دلیل آن است که یک نوع از محصولات سیلیکون، می تواند به سرعت پس از خم شدن به شکل اولیه تغییر می کند.

5. Refrigeration Cooking، سیلیکون قالب پخت بسیار مناسب برای پخت و پز است، مانند ژله، بستنی و شیرینی های یخ زده.

6. در اجاق استفاده کنید، ظرف را روی سینی پخت قرار دهید تا از فر قرار دادن و حرکت آسان باشد. اطمینان حاصل کنید که همیشه زمان پخت را در ظرف پخت بگذارید. کمی کمتر از پانل پخت پخت شده مطابق دستورالعمل های پخت و پز در شاسی مطرح شده است تا پانل پخت را از دیگ جدا کرده و پس از آن اجازه دهید که پخته شده قبل از آن کاملا خنک شود از بین بردن قالب پانل پخت حدود دو دقیقه طول می کشد تا قبل از لمس کردن خنک شود. کیک یا کلوچه ها را از سینی پخت بردارید و آن را به عقب برگردانید، روی فشار دادن شاسی تمرکز کنید

ما اغلب انواع کیک خوب را می بینیم، به عنوان مثال، این ماشین ورزشی سرعت، همه در شوک، همیشه بپرسید: چگونه می توانیم آن را انجام دهیم

بله، مطمئن باشید که از قالب استفاده کنید

قالب سیلیکون محبوب ترین مواد قالب در سال های اخیر است، در بازار چند دلار، ده ها دلار، چند صد دلار، و سپس چگونه به انتخاب محصولات قالب قالب خوب؟

اول، ایمنی قالب. هنگام خرید قالب، باید ببینیم آیا قالب از طریق آزمون سمی؟ آیا مواد سیلیکون مواد غذایی با کیفیت بالا هستند؟ آیا گواهینامه استاندارد بین المللی اروپا است؟ اطمینان حاصل کنید که امن و غیر سمی است.

دوم، شما می توانید شکل و بوی را شناسایی کنید. از دیدگاه ظاهری، شفافیت سطح بالاتر از مواد غذایی، سطح سیلیکون سطح مواد غذایی بدون دانه پودر، آسان نیست به تغییر شکل، تغییر رنگ کیک سیلیکون و آلیس.

ژل سیلیکا صنعتی ساده ترین راه برای شناسایی بوی تند بنزین است؛ سیلیکون مواد غذایی بدون بویایی.

باز هم می توان آزمون بالا و پایین درجه حرارت. گرمایش حرارت بالا، قالب استاندارد کم مواد مضر یا بو را آزاد می کند که منجر به مسمومیت یا سرطان زایی می شود. و هدایت حرارتی قالب خوب و مقاومت خوب به دمای بالا و پایین.

در نهایت، ما نیز باید بر روی خدمات پیگیری قالب قرار گیریم. آیا ارائه دستور العمل ها، آموزش ها و سایر خدمات پیگیری؟ برای اطمینان از خرید قالب در همان زمان برای تولید یک کیک زیبا تر.

در طی چند سال گذشته، کیک سیلیکون، حتی اگر موف بر روی استفاده از سیلیکون مواد غذایی اصرار داشته باشد، همچنین نیاز به فرایند تست سمی برای اطمینان از اینکه تولید هر قالب کیک بی سمی است.

این که آیا از قالب اثر یخ زده، سهولت استفاده، و یا از فرمول کیک، طعم و مزه، مواد طبیعی، انجام آزمایش، نرم افزار و ارتقاء فن آوری است.

به منظور اطمینان از اینکه هر خرید مشتریان قالب در کوتاهترین زمان ممکن برای تولید یک محصول استاندارد شده، Muff نه تنها ارائه فرمول، آموزش ویدئویی، پشتیبانی سیلیکون کیک Mold تلفن و سایر خدمات صمیمی، بلکه ارائه محصولات با کیفیت بالا چاپ تصویر بزرگتر، برای تسهیل بازاریابی مشتری.


یک جفت:سیلیکون ظروف کودک با مقاومت در برابر دمای بالا و پایین، رطوبت خوب مقاومت بعدی:سیلیکون مات دارای نرمی خوب است