سیلیکون قالب کیک باعث می شود که تمام انواع کیک

- Oct 17, 2017-

توسعه صنعت سیلیکون، سیلیکون در آشپزخانه است نیز به طور گسترده ای استفاده می شود, مانند سیلیکون قالب کیک، سیلیکون قالب کیک درجه مواد غذایی مواد اولیه سیلیکون ساخته شده از درجه حرارت بالا پخت قالب سیلیکون، سیلیکون قالب کیک سیلیکا ژل محصولات در چنگال می تواند استفاده شود برای کیک، پیتزا, نان، Muth، ژله، مطبوع غذا، شکلات، پودینگ، پای میوه و غیره.

اما از آنجا که ممکن است نا آشنا با سیلیکون قالب کیک در استفاده از سیلیکون قالب کیک، برخی از مشکلات نویسنده زیر برای برخی از راه حل تجزیه و تحلیل مشکلات مشترک روبرو می شوند.

1. تمیز کردن سینی پخت نیست استفاده از صابون های ساینده و تمیز کردن موارد باعث آسیب به قالب کیک سیلیکون در فرایند تمیز کردن، خیس کردن در آب ولرم و صابون برای پاک کردن و یا استفاده از ماشین ظرفشویی بسیار امن است.

2. ماشین آلات شستشو، می توانید سینی پخت به طور مستقیم در وسط مایکروویو یا سینی دوار مستقیم بگذارید.

3. خنک کننده زمان سیلیکون قالب کیک بعد از زمان سرد شدن بسیار کوتاه سینی پخت از فر حذف می شود.

4-مشکل از پخت تغییر شکل ورق، زیرا این نوع محصولات، می تواند به سرعت به نمونه منحنی.

5. تبرید پخت و پز، پخت قالب سیلیکون تبرید خوب پخت و پز، ژله، بستنی و شیرینی های یخ زده است.

6-در فر، محل پخت قالب در سینی پخت نور طوری که آن می تواند به راحتی قرار داده شده و از فر نقل مکان کرد. اطمینان به مالیدن کره به طور مساوی در پخت سینی پخت زمان کمی بیشتر از فلز تابه نقطه کوتاه مطابق با دستورالعمل پخت و پز از روغن بر روی شاسی تابه پخت از فر، سیلیکون قالب کیک باک این امکان حذف شده است قالب نشستند به حذف قبل از پخت کاملا سرد می شود. حدود دو دقیقه به طول می کشد سینی پخت برای خنک به لمس. وقتی کیک یا کلوچه از سینی پخت حذف، آنرا وارونه و تمرکز بر روی شاسی سخت.


یک جفت:سیلیکون، مات پایداری حرارتی، پایداری شیمیایی بعدی:آستین سیلیکون با پایداری حرارتی و پایداری شیمیایی