سیلیکون ظروف کودک با مقاومت در برابر دمای بالا و پایین، رطوبت خوب مقاومت

- Jul 17, 2017-

سیلیکون کودک آزمایشگاهی به عنوان نوع کاربرد در پستانک، بطری، فنجان، مسواک زدن، و حتی قاشق و دیگر محصولات موجود در مواد جدید، طیف گسترده ای از برنامه ها و کسب و کار تبلیغی لقب درجه مواد غذایی سیلیکون مشتاق این نام ظاهر عجیب و غریب، محصولات نوزاد اغلب، ظاهر می شود ما را به تدریج توجه به آن آغاز شد.

بازار بسیار متنوع است محصولات کودک بیش از حد، خرید، برای جذب چشم شعار تر مردد است. در واقع هر چه برای خرید، تغذیه نوزاد با شیر مادر و شیر، سیلیکون ظروف نوزاد بطری ضروری است، ترکیب محصول مناسب برای کودکان کلید است.

یک, پستانک سیلیکونی

پدر و مادر مشخص خواهد شد اغلب پستانک ضد عفونی، بدون شک گروه مورد علاقه مادر برای تمیز کردن پستانک آسان است. استفاده از مواد لاستیک سیلیکون از پستانک کودک سطح صاف، آسان برای تمیز کردن، ضد عفونی درجه حرارت بالا بدون آسیب, بادوام اما انعطاف پذیر ساخته شده. به خصوص برای نوزاد پس از 6 ماه، سیلیکون کودک آزمایشگاهی استفاده از این زمان کودک شروع به دندان، زیرا پستانک لاستیکی خیلی نرم بدون نیش از دهان، و آسان به طور تصادفی، نیش نوزاد خود گاز خواهد شد. برای کودک سلامت و توسعه کودک بعد از شش ماه باشد حتما استفاده از لاستیک سیلیکونی از پستانک کودک آه ساخته شده که!

دوم، بطری های سیلیکون

بیشتر مواد بطری، بطری های شیشه ای همواره انتخاب اول برای گروه مادر. با کودک رشد می تواند، برای نگه داشتن بطری شیر خود را دهید. این بار سنگین تر بطری شیشه ای کودک شما احساس وزن می دهد. بنابراین، بطری پلاستیکی را در آن جایگزین شود؟ می توانید بطری های پلاستیکی با کیفیت ناهموار و برخی از بطری های پلاستیکی آب گرم طعم گرم می شود, طعم تاثیر می گذارد، چگونه؟

فقط سیلیکون لاستیک محصولات بطری مواد برای حل این مشکل، آن نه تنها دارای مواد دیگر عملکرد بطری، اما همچنین دارای عملکرد عالی ویژه. بطری های سیلیکونی انعطاف پذیری خوب، الاستیسیته سیلیکون لاستیک است، نوع سخت حالت انعطاف پذیری سیلیکون کودک آزمایشگاهی انعطاف پذیری سیلیکون نرم, ظریف. وقتی بطری پر از آب گرم داخل، لمس مانند پوست بدن خواهد شد. تحقیقات نشان می دهد که لمس بطری مربوط به خلق و خوی کودک. می دانی? لمس خوبی کمک به ثبات عاطفی کودک اما همچنین کمک به رشد کودک ماه

علاوه بر این، بطری سیلیکون نیز مقاومت در برابر دمای بالا و پایین، رطوبت خوب مقاومت در درجه حرارت اتاق 25 ℃ محیط مهر و موم شده است، آن را مرطوب خواهد. بطری سیلیکون به دلیل آن بی ضرر به بدن انسان می تواند مورد استفاده در بارها و بارها، نه تغییر بطری، پستانک سیلیکونی کودک آزمایشگاهی منظم برای دوستان زمان طولانی می توان برای نیاز انجام. مانند کودک سیلیکون مسواک، مولر بچه، اسباب بازی، کارد و چنگال، حوله، شمع، ظروف آشپزخانه، قالب کیک, برس و غيره و توجه به کودک برای خرید غذا مربوط به محصولات (به جز مسواک)، باید به بررسی کنید که آیا نشان QS در بسته بندی آه است.

با سیلیکون است بیشتر و بیشتر پذیرفته شده، مواد غذایی درجه سیلیکون به جای مواد معمولی تبدیل شده است روند آینده توسعه و طراحی از ضروریات روزانه، ژل سیلیکا در برنامه های کاربردی بیشتر و بیشتر مردم تقاضا برای سیلیکون خام مواد نیز در حال رشد است، مزایای استفاده از سیلیکون به تدریج به جای ما زندگی روزانه در بسیاری از کاربردهای دیگر مواد یافت شده. سیلیکون، سیلیکون لاستیک خام سحر و جادو است تغییر زندگی ما از سیلیکون، سیلیکون لاستیک خام, خام مایع سیلیکون، طبقه بندی محصول، ویژگی نرم افزار و اقدامات احتیاطی، وجود داشته باشد خود را متفاوت ، مواد مایع سیلیکون مایع سیلیکون لاستیک خام نرم افزار تکنولوژی تولید و کاربرد اصلی استفاده از شناخته می داریم بیشتر به پیدا کردن تحقیق و اکتشاف.


یک جفت:سیلیکون عایق، مات، دکوراسیون غیر لغزش، خلاق، بعدی:قالب کیک سیلیکون اطمینان حاصل کنید که هر قالب تولید کیک ایمن و غیر سمی است