توسعه سریع و کاربرد قالب کیک سیلیکون

- May 07, 2019-

توسعه سریع و استفاده از قالب کیک سیلیکون

سیلیکون نسل بعدی در نانوایی ها است. استفاده از آن آسانتر است و بهتر از ماهیتابه ها نیست. اگرچه آنها به چربی احتیاج دارند ، قالب های سیلیکونی انعطاف پذیر و الاستیک هستند ، به راحتی قابل حذف هستند و در مقابل درجه حرارت تا 500 درجه فارنهایت مقاومت می کنند. آنها برای کیک ، نان ، سینی یخ ، کلوچه ، کلوچه ، کیک و به شکل ها و اندازه های مختلف در دسترس هستند.


تابه های سیلیکونی و قالب های پخت به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد ، سرآشپزها و نانوایان این قابلمه های سیلیکونی را روی قابلمه های مواد سخت مانند گلدان های استیل و قلع انتخاب می کنند ، زیرا این کار بسیار ساده تر است و در هنگام ریختن خمیر در آن حالت ها کنترل بیشتری به شما می دهد. ، مرطوب تر شما در حال تهیه کیک کیک یا مینی کیک برای فروش یا هر نوع فرسوده ای این قالب های سیلیکون عالی هستند. کیفیت عالی که سال ها برای تولید عالی به شما می دهد.


قالب های کیک سیلیکونی که توسط شیرینی ها و سرآشپزهای نانوایی به طور یکسان استفاده می شود از نانوایان خانگی تا حرفه ای ترین آشپز این قالب های کیک سیلیکونی قابل استفاده و تمیز کردن آن آسان است. از میان قالب های بزرگتر مانند 96 حفره یا یک تابه کوچک که تنها 6 حفره دارد انتخاب کنید.یک جفت:استفاده روزانه و نگهداری از قالب کیک سیلیکون بعدی:ایمنی سیلیکون در ظروف و وسایل آشپزی