سیلیکون لوازم آشپزی امن است؟

- Jul 21, 2017-

هر جا که ممکن و انتخاب محصولات ساخته شده با مواد بی خطر، بی اثر است که مواد شیمیایی را صافی را اینجا در TuFeng، ما جایگزین به پلاستیک جستجو از.چرا که ما معتقدیم در خانه ما خیاطی شامل تنها امن و قابل اعتماد نیز محصولات اخرین طراحی و قابلیت جستجو. مواد غذایی درجهسیلیکوندر لوازم آشپزی ما حمل فوق العاده و جایگزین امن برای پلاستیک لوازم آشپزی و مهمتر از همه، آن است BPA رایگان، بدون سرب، پی وی سی رایگان و فتالات رایگان. با توجه به مصرف کننده مدافع دبرا لین Dadd،«در پژوهش منبنابراین بعید است که با واکنش نشان می دهند یا صافی به مواد غذایی و بخارات outgas شرح ll من خوانده های سیلیکونی آن شیمیایی بی اثر و پایدار است، توضیح دهید." او می افزاید که سیلیکون "به آبزیان سمی است یا ارگانیسم های خاک، زباله های خطرناک نیست و در حالی که هنوز زیست تخریب پذیر، پس از یک عمر استفاده بازیافتی می توان آن را."

در زیر اصول اولیه به مزایای سیلیکون است:

  • طبیعی: سیلیکون مواد بی اثر, لاستیک مانند که امن و بادوام و قابل انعطاف است. سیلیکون سیلیکون (عنصر طبیعی در مواد آلی مانند شن و ماسه کوارتز و سنگ) ساخته شده است. سیلیکون به سیلیکون هنگامی که در ترکیب با اکسیژن، کربن و هیدروژن تبدیل شده است.

  • غیر سمی: زیرا این مواد طبیعی, آن هر گونه مواد شیمیایی سمی مانند آنهایی که در پلاستیک مانند BPA سرب و Phthalates شامل نمی شود. بهداشتی hypoallergenic و مقاوم در برابر باکتری ها هم. سیلیکون با مواد غذایی یا نوشیدنی در واکنش نشان داده و هر گونه دود hazardus را تولید نمی کند.

  • تمیز کردن: سیلیکون بسیار برای تمیز کردن آسان است. آن با خیال راحت می توانید به آب پز استریل و می توانید در ماشین ظرفشویی را تمیز. اگر چه این می تواند به راحتی توسط جوش در آب رفع برخی از غذاهای بو قوی می تواند سیلیکون، شير، تراوه شير. سیلیکون نیز پیچ و تاب نیست یا آسیب در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض.

  • همه کاره: سیلیکون می تواند به تحمل دماهای سرد و گرم. همچنین مقاوم به سن و نور خورشید و رطوبت و مواد شیمیایی. سیلیکون ظرفیت حرارتی و قابلیت دانلود بلافاصله پس از گرم به طور مساوی توزیع شده است. بسیار قابل حمل و با دوام, این می تواند به راحتی جایگزین یکبار مصرف لوازم آشپزی. مایکروفر، فریزر و ماشین ظرفشویی امن.

به همین دلایل ما عشق سیلیکون را به عنوان یک ماده برای محصولات امن برای منزل شما و خانواده.

دو یادداشت های مهم:

1) ما احساس نمی تحقیقات کافی اطراف bakeware سیلیکون برای ترویج آن انجام شده است.

2) ما نظرات فوق مشخص به درجه مواد غذایی سیلیکون ضِشوَر، نوک سینه ها و teethers ساخته شده توسط تولید کنندگان حمل ما است.  ما بسیار عمیق با هر شرکت برای اطمینان از آنها معتبر و که آنها انجام آزمایش مناسب بروید.


یک جفت:آستین سیلیکون با پایداری حرارتی و پایداری شیمیایی بعدی:سیلیکون چنگال درجه حرارت بالا، نرم، ضد رسوب