آیا ماشین ظرفشویی سینک ظرفشویی امن است؟

- Aug 09, 2017-

                 

آیا ماشین ظرفشویی سینک ظرفشویی امن است؟


Bakeware سیلیکون در بسیاری از آشپزخانه های حرفه ای و خانگی امروز محبوبیت زیادی یافته است. نه تنها یک ظاهر رنگارنگ برای ظروف آشپزخانه شما است، آن دوام و آسان برای استفاده است. محصولات سیلیکون را می توان در بسیاری از روش های مشابه از ظروف فلزی، شیشه ای و سرامیکی استفاده کرد. آنها را می توان در درجه حرارت تا 600 درجه فارنهایت پخت، در مایکروویو برای گرم شدن سریع استفاده می شود و حتی در ماشین های ظرفشویی خانگی معمولی تمیز می شود.

DSC04733.JPG

استفاده

هر تکه ای از بیکر سیلیکون را می توان در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آسان قرار داده است. این را می توان در قفسه بالا یا پایین برای تمیز کردن آسان استفاده می شود. از آنجائیکه bakeware غیرمستقیم است، قبل از تمیز کردن، محتویات را از bakeware آسان می کند. لازم است قبل از شستشوی بسیار کمی لازم باشد، هرچند یک شستشوی سریع باید مواد غذایی ماندگار را حذف کند. اجتناب از قرار دادن بیکر در تماس با ظروف تیز، که می تواند حفره ها را در سیلیکون در حین شستن برش داده یا خرد کند.

نکات

نوشیدنی سیلیکون و بی نظیر است. این بدان معنی است که هر چیزی که در داخل جعبه بک قرار داده می شود می تواند به راحتی پس از خنک شدن با پوسته انعطاف پذیر از مواد خارج شود. از آنجا که بسیار ساده است که محتوای ظروف سفالگری را حذف کنید، بعد از هر بار مصرف آن نباید در ماشین ظرفشویی شستشو شود. در عوض، می توان آن را پاک با پارچه مرطوب، صابون و پاک برای تمیز کردن آسان خشک شده است.

فواید

مزایای زیادی در استفاده از bakeware سیلیکون وجود دارد. نه تنها آسان است که به وسیله دست یا ماشین ظرفشویی تمیز شود، بلکه از لوازم پخت و پز معمولی بهداشتی تر است. این به این دلیل است که مواد بی ثمر و غیر جذبی هستند، به این معنی که باکتری ها و دیگر موجودات زنده نمی توانند به دیواره های سیلیکون نفوذ کنند و مواد غذایی شما را آلوده کنند. به غیر از استفاده در اجاق، شما می توانید بیکر سیلیکون خود را در فریزر برای استفاده از مواد غذایی سرد در شکل های جالب استفاده کنید.

هشدارها

شاید تنها استفاده غیر قابل توصیه برای بیکر سیلیکون برای پختن بیش از یک اجاق گاز یا شعله باز است. قبل از استفاده، همیشه با استفاده از یک لایه نازک از اسپری پخت و پز را به آرامی اسپری کنید. اجازه دهید غذا برای چند دقیقه خنک شود، قبل از اینکه آن را از بیکر حذف کنید. در حالی که سیلیکون می تواند به گرما بپیوندد، می توان آن را با چاقوی تیز برش داد یا با چنگال های تیز شکسته.یک جفت:سیلیکون چنگال هر حلال، غیر سمی و بی مزه بعدی:سیلیکون، مات انعطاف پذیری، عایق, فشرده سازی