معرفی قالب سینی یخی سیلیکون

- Apr 26, 2019-

معرفی قالب سینی یخی سیلیکون

مکعب یخ سیلیکونی یک قالب مکعب یخی سیلیکونی است. از یخ های یخی می توان برای تهیه یک کوکتل یا یک نوشیدنی یخ زده استفاده کرد.


شکل: شکل محصول سینی یخ سیلیکونی را می توان طبق افکار شخصی طراحی کرد. چهار شکل زیر معمول است: شکل میوه ، شکل حیوانات و گیاهان ، شکل حرف / تعداد ، شکل تصویری (مانند مربع ، دایره ، شکل قلب و غیره). اشکال بسیار دیگری مانند شکل ماشین ، شکل شخصیت کارتونی و غیره وجود دارد. تا زمانی که این ایده در ذهن باشد ، می توان شکل محصول را آزادانه طراحی کرد. فنجان یخ سیلیکونی که اخیراً محبوب بوده است در واقع از مکعب های یخ سیلیکونی ساخته شده است که می توان از آن برای نوشیدن استفاده کرد.


ویژگی ها: محصولات سینی یخ سیلیکونی سازگار با محیط زیست و غیر سمی هستند ، حاوی مواد سمی و خطرناک نیستند و شرایط لازم برای صدور گواهینامه شخص ثالث را برآورده می کنند (مانند ROHS ، FDA ، LFGB و غیره). دامنه دمای قابل اجرا از 40 ℃ تا 230 است. علاوه بر این ، از مزایای تمیز کردن آسان ، بدون تغییر شکل ، بدون چسبندگی و ماندگاری طولانی برخوردار است. علاوه بر این ، سینی یخ سیلیکون بسیار نرم است ، بنابراین تاشو بسیار آسان است ، بنابراین می تواند فضای زیادی را در خود ذخیره کند. در زمستان ، از مکعب یخ سیلیکون نیز می توان به عنوان قالب کیک استفاده کرد. این می تواند درجه حرارت بالا را تحمل کند ، بنابراین استفاده از سینی های یخ سیلیکونی نیز به طور گسترده ای وجود دارد.


چشم انداز توسعه: مکعب های یخ سیلیکونی بی خطر و سازگار با محیط زیست هستند و حتی در صورت سوزاندن ، صرفه جویی در فضا ، غیر سمی و بی بو ، محیط زیست را آلوده نمی کنند. مطابق با استانداردهای بهداشتی و درمانی مردم مدرن ، سینی های یخ سیلیکونی در کشورهای خارجی بسیار پرطرفدار است ، من معتقدم که چشم انداز سیلیکون در کشور بهتر و بهتر خواهد شد!


یک جفت:مزایای استفاده از دستکش کوره سیلیکونی در آشپزخانه چیست؟ بعدی:قالب های سیلیکونی چیست