چگونه می توان از Bakeware سیلیکون استفاده کرد

- May 10, 2019-

چگونه می توان از Bakeware سیلیکون استفاده کرد


نانوایی های سیلیکونی برخلاف نوع قدیمی فلز ، زنگ نمی زند. بعلاوه ، قبل از استفاده نیازی به چربی نیست ، و باعث می شود از سایر قابلمه ها سالم تر استفاده شود. اگر عادت دارید پخت و پز با تابه های فلزی عادت کنید ، عادت می کند. در اینجا نحوه استفاده از Bakeware سیلیکون آورده شده است:

پرش روغن. غذایی که در حال پخت آن هستید به تابه های سیلیکونی با تکنولوژی بالا نمی چسبد. با این وجود ، اگر این دستور غذا نیاز به روغن یا گلدان تابه ای داشته باشد ، برخی از تولید کنندگان نانوایی سیلیکون به شما پیشنهاد می کنند که به هر حال از روغن یا آرد استفاده کنید ، زیرا ممکن است طعم محصول نهایی را تغییر دهد.

برخی از پشتیبانی را اضافه کنید. یکی از اشکالاتی که در مورد نکاتی از جنس سیلیکون وجود دارد این است که اگرچه انعطاف پذیر است تا بتوانید وسایل پخته شده را به راحتی از بین ببرید ، اما هنگام پر کردن با خمیر نیز کمی ناپایدار است. یک ورقه کوکی را در زیر قابلمه سیلیکونی قرار دهید تا به پشتیبانی اضافه شود ، همین امر باعث می شود تا پس از پخت ، از فر خارج شود. تکیه گاه را قبل از پر کردن آن با خمیر یا قرار دادن آن در فر ، زیر تشت سیلیکون قرار دهید.

 

از قابلمه های سیلیکونی در هر نقطه استفاده کنید.   نانوایی های سیلیکونی را می توان منجمد ، پخته یا حتی مایکروویو کرد. به علاوه ، این ماشین ظرفشویی بی خطر است. بر خلاف سایر قابلمه ها ، اگر سعی کنید یک ماهیتابه را یخ بزنید ، هیچ گونه ترک خوردگی ، ذوب شدن یا مسائل دیگر وجود ندارد. با این وجود ، از اجاق گاز سیلیکون در اجاق گاز استفاده نکنید.

آن را با دقت تماشا کنید. در دمای معمولی پخت ، اما در زمان پخت آن را به دقت تماشا کنید. این امر خصوصاً برای اولین بار که با نانوایی های سیلیکونی پخت می کنید تا زمانی که احساس خوبی برای نحوه کار در اجاق مخصوص خود پیدا کنید ، بسیار مهم است. بعضی از موارد ممکن است سریعتر پخته شوند ، در حالی که برخی دیگر طولانی تر از قابلمه های سنتی است. بسیاری از نانوایان متوجه شده اند که نانوایی های سیلیکون نسبت به ماهیتابه های معمولی باعث ایجاد موارد پخته تر از هم می شوند.

مورد پخته شده را بردارید. یکی از فواید نانوایی سیلیکون این است که کالای پخته شده خیلی راحت تر از قابلمه جدا می شود. فقط کافی است تابه سیلیکون را کمی تکان دهید و کیک درست از درون ماهیتابه سر خورد. برای از بین بردن کالاهای پخته ، از چاقوها یا اشیاء تیز استفاده نکنید. اینها ممکن است به نانوایی های سیلیکونی آسیب برساند.

قابلمه های سیلیکونی را ذخیره کنید. نانوایی های سیلیکونی در هنگام ذخیره سازی نیازی به درمان خاصی ندارند. آنها کاملاً انعطاف پذیر هستند و حتی بعد از خم شدن برای ذخیره سازی ، شکل خود را حفظ می کنند.

نانوایی های سیلیکون نسبت به قابلمه های فلزی یا شیشه ای بسیار ساده تر است. وسایل پخته شده شما بسیار کمتر احتمال چسبندگی دارند و می توانند درست در ظرف پخت به فریزر یا مایکروویو منتقل شوند.یک جفت:چگونه می توان سینی یخی به شکل توپ درست کرد بعدی:نحوه استفاده از قالب های سیلیکونی برای کیک