نحوه استفاده از پوست سیر

- Dec 03, 2019-

نحوه استفاده از پوست سیر سیلیکون


1. سیر خود را از هم جدا کنید - یک پیاز سیر را بگیرید و آن را در میخک ها جدا کنید. مهم است که از سیرهایی که خشک شده اند استفاده کنید. سیر موجود در یخچال دارای پوستی کمی مرطوب است و از بین بردن حتی با یک لایه بردار سیر با کیفیت خوب کار دشواری است.

2. میخک ها را وارد کنید - میخک های سیر را درون آستین لایه بردار سیر قرار دهید. اگر میخک سیر شما واقعاً بزرگ باشد ، ممکن است به طور همزمان یک یا دو در آن جا بگیرید. اگر میخک سیر کوچک باشد ، ممکن است با یکبار خرد کردن سه یا چهار میخک دور شوید. اگر قصد دارید چندین میخک را به طور همزمان پوست بگیرید ، اطمینان حاصل کنید که آنها برای بهترین نتیجه از نظر اندازه مشابه هستند.

3. آن را بگردید! - پوست سیر را روی سطح صاف قرار دهید و پوست سیر را به جلو و عقب بپیچانید و فشار کف آن را با کف دست خود انجام دهید. فشار نور ضروری است ، شما نمی خواهید سیر را کبود کنید. حدود 10-20 حرکات عقب و جلو باید این کار را انجام دهند. صدایی خردکننده خواهید شنید که پوست پاپی از گل میخ سیر خارج می شود.

4.Tilt آن! - اگر پوست سیر را خم کردید ، میخک های سیر بدون پوست باید درست از لوله سیلیکونی بکشند. بعضی اوقات ممکن است یک میخک با پوست هنوز چسبیده بیرون بیاید اما این باید با کمترین لمس از بین برود.

5- آن را پاک کنید - اگر داخل پوست سیر خود نگاه کنید پوست باقی مانده را مشاهده خواهید کرد. قبل از لکه دار کردن دسته بعدی سیر ، پوست را روی سطل زباله تان تکان دهید.

توجه به این نکته ضروری است که هنگام نورد باید مراقب باشید. فشار بیش از حد و پوست میخک سیر باعث کبودی یا ترکیدن می شود و آب سیر را در تمام قسمت های داخل غلتک آزاد می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، پوست به قسمت داخلی لوله سیلیکونی می چسبد و باید آن را شستشو دهید و بگذارید تا خشک شود. یک لایه بردار سیلیکون مرطوب در از بین بردن پوست سیر به خوبی عمل نمی کند.

همچنین لازم به ذکر است که آن دسته از میخک های سیر غیرممکن بسیار کوچک ، نوعی که تقریباً خیلی کوچک برای استفاده هستند ، حتی با یک لایه بردار سیر نیز قابل لایه برداری دشوار است.

اکنون که می دانید چگونه از پوست سیر استفاده کنید ، وقت آن است که نگاهی دقیق تر به پوست سیر بین المللی نشان دهیم که هم از لحاظ عملکرد و هم در طراحی به وجود آمده است.


یک جفت:مزایای Ashtrays سیلیکون بعدی:محصولات سیلیکون گواهی FDA EU LFGB DGCCRF