چگونه می توان از بطری شیشه ای با آستین های سیلیکونی محافظت کرد

- Jun 20, 2020-

آستین های با کیفیت بالا و سیلیکون محافظت انعطاف پذیر ، عایق و گرفتن بهتر بطری های آب شیشه ای شما را برای حمل و نقل آسان فراهم می کند. دیگر نگران شکستن بطری های شیشه ای شما نیست.


این آستین های جذاب و رنگارنگ برای داشتن نوشیدنی های مناسب به شما کمک می کند تا نوشیدنی های خود را با سهولت حمل کنید. ایده آل برای فردی است که دوست دارد در بطری های شیشه ای بنوشد ، اما می خواهد از آنها محافظت شود و به سبک باشد. بطری خود را درون کوله پشتی ، کیف پول ، صندوق ناهار یا کیف قرار دهید. آن را به سالن ورزشی برسانید و در هنگام سفر راحت از آن آبرسانی کنید.

TFE0100A-5


همه ما می دانیم که نوشیدن بطری های پلاستیکی برای محیط زیست و مزه آن چندان تازه نیست و می تواند مواد شیمیایی را آبشو کند. اگر می خواهید آمپول&میوه خوشمزه؛ آب میوه های گیاهی اما از ترساندن بطری های شیشه ای ، آستین سیلیکون TF شما را با آزاد کردن شکستگی بطری های شما پوشانده است. با استفاده از این آستین های قابل استفاده مجدد با بطری های شیشه ای خود ، می توانید احساس خوبی در عدم کمک به محل های دفن زباله کنید.


AKE از آن استفاده کنید: بسیار مناسب برای استفاده در محل و در صورت نیاز به حفاظت از بطری شما. هر روز از آن برای سالن ورزشی ، محل کار ، مسافرت&استفاده کنید. مدرسه


am نوشیدنی&آمپر؛ سازمان آماده سازی وعده های غذایی: هر هفته غذای آماده را دوست دارید؟ آب ، آب میوه ، چای ، قهوه دم کرده سرد ، kombucha یا اسموتی های خود را قبل از موعد تهیه کرده و برای شناسایی آسان از رنگ ها استفاده کنید.

TB2ix8IeoFWMKJjSZFvXXaenFXa_!!2108308336


یک جفت:فرآیند تولید محصولات سیلیکون بعدی:قالب کیک سیلیکون - حمل و نقل بسته بندی