چگونه می توان مکعب های یخی را تهیه و ذخیره کرد

- Jun 17, 2019-

طرز تهیه و ذخیره مکعب های یخ


اگر از مکعب های یخی ابری یا مکعب های یخی که طعم و بوی خنده دار می گیرند مشکل دارید ، مواردی وجود دارد که می توانید برای اصلاح مشکل انجام دهید. طرز تهیه یخ های یخی و نحوه ذخیره آنها پس از یخ زدایی ، وضوح و طعم آنها را تعیین می کند.

به طور مرتب سینی های مکعب یخ خود را تمیز کنید . در حالی که ممکن است درست باشد که هیچ کس در واقع چیزی از آنها غذا نمی خورد ، آنها توسط افراد زیادی رسیدگی زیادی دریافت می کنند و باید بطور منظم مورد بررسی قرار گیرند.

سینی های مکعب یخ خود را برای چند دقیقه بشویید تا تمام مواد شوینده و شوینده را از بین ببرید قبل از اینکه دوباره آنها را مجدداً مکعب های یخی تازه بسازید.

سینی های مکعب یخ خود را با آب شیر گرم پر کنید ، سپس بلافاصله آنها را در فریزر قرار دهید تا مکعب های یخ شفاف با مه کمتر یا لکه های کسل کننده باشد.

مکعب های یخی تازه یخ زده خود را بلافاصله در کیسه های پلاستیکی قابل اطمینان با فریزر منتقل کنید تا بو و طعم ها از نفوذ به مکعب های یخ شما نماند.

اگر به اندازه کافی سریع از آنها استفاده نکنید ، مکعب های یخی خود را به صورت دوره ای جایگزین کنید. آب حتی در هنگام یخ زدایی راکد می ماند. مکعب های یخ زده را از طریق زباله های خود قرار دهید تا با اطمینان از تیغه ها محکم شود.

کیسه های پلاستیکی را برچسب بزنید تا بدانید که از قدیمی ترین یخ یا جدیدترین یخ برای مهمانان یا مهمانی های خاص استفاده کنید.

سازنده خودکار مکعب یخ خود را هر ماه خالی و تمیز کنید. مکعب های یخی قدیمی را دور بریزید و به یخچال و فریزر خود اجازه دهید تا از آن لذت ببرید و از آن لذت ببرید.

نکات

مکعب های یخ طعم دار را از لیموناد یا قهوه درست کرده و آنها را در نوشیدنی هایی با همان عطر و طعم قرار دهید تا نوشیدنی خود را بدون آب شدن آن سرد نگه دارید.


یک جفت:مزیت استفاده از عینک شراب قرمز سیلیکون بعدی:12 نکته برای تسلط بر پخت با قالب های سیلیکون