چگونه می توان مواد غذایی و میوه ای را تازه نگه داشت؟ انتخاب درب کشش سیلیکونی

- Dec 11, 2019-

درپوش های کشش سیلیکونی سازگار با محیط زیست هستند ، زیرا بر خلاف بسته بند ، که یک مورد یکبار مصرف است و در اکثر مناطق قابل بازیافت نیست ، می توانید به طور نامحدود از آن استفاده مجدد کنید. علاوه بر این ، درب های کششی سیلیکون بسیار مناسب هستند ، تقریباً در هر ظرفی قرار می گیرند و برای تمیز نگه داشتن مواد غذایی یک مهر و موم محکم ایجاد می کنند. سیلیکون می تواند در برابر درجه حرارت شدید و گرم و گرما مقاومت کند ، بنابراین درپوش های کشش سیلیکونی معمولاً از فریزر و ایمنی در مایکروویو هستند. علاوه بر این ، سیلیکون بر خلاف بسیاری از ظروف نگهداری مواد غذایی پلاستیکی ، به طور طبیعی فاقد BPA است.

مقابله با زباله های غذایی بسیار مهم است ، اما روش های سازگار با محیط زیست بیشتر از استفاده از بسته بندی چسباننده برای باقی مانده شما وجود دارد. درپوش های کشش سیلیکونی تقریباً روی ظروف تقریباً به هر اندازه مناسب هستند و می توانید صدها بار از آنها استفاده مجدد کنید.

سیلیکون غیر خاص است و مواد غذایی به آن نمی چسبند ، بنابراین کلاه های کششی سیلیکون به طور کلی تمیز می شوند. اکثر آنها از ماشین ظرفشویی ایمن هستند که باعث می شود نظافت حتی ساده تر شود. بستگی به اندازه مجموعه و کیفیت آن دارد.

Silicone-Suction-Lid-bowl-Wrap-Silicon-Stretch-Lids-Universal-Food-Cover-For-Cookware-Kitchen-2PC-LOT


 

یک جفت:پوست سیر بعدی:مزایای Ashtrays سیلیکون