چگونه برای تمیز کردن سینی یخ سیلیکون بوی

- May 17, 2019-

چگونه برای تمیز کردن سینی یخ سیلیکون بوی؟

سینی یخ سیلندر یخ را آسان می کند، اما آنها یک ناپایداری بزرگ دارند: در طول زمان، بو از یخچال فریزر برداشته می شود، که می تواند یخ را بدون عطر و طعم به ارمغان بیاورد. به همین دلیل است که ما در نیویورک تایمز در مورد یک روش برای از بین بردن خواص علاقه مند بودیم: سینی ها را ظرف یک ساعت در اجاق 350 درجه بخورید. (سیلیکون می تواند در دمای حداکثر تا 500 درجه مقاومت کند، بنابراین خطر سوزن ذوب وجود ندارد.)

آیا این روش همچنین بر روی بوی های قوی تر با مواردی مانند پاستو، چیل در آدوبو یا سیر خرد شده در روغن کار می کند (مواردی که ما معمولا در مقادیر کم سینی های مکعب یخ برای استفاده بعدی استفاده می کنیم)؟

برای پیدا کردن، سینی های یخ سیلیکون را با یک خمیر پیاز، شیلات، سیر، anchovies و روغن زیتون پر کردیم و آنها را یک شبه یخ ریختیم. هنگامی که سینی ها را خالی کردیم و صبح روز بعد آنها را شستشو می دادیم، هنوز هم به شدت از خمیر پف کرده بودیم. سپس آنها را به مدت یک ساعت در اجاق 350 درجه ای پختیم. این فریب به زیبایی کار کرد و تمام بوی ها را از بین برد.

ما همچنین سعی کردیم روش های ضدعفونی کننده دیگری مانند خیساندن یک راه حل نوشابه یا سرکه یک شبه یا جوش در آب برای یک ساعت، هیچ کدام از آنها بوی کامل را حذف نکنند.

غذای آماده: پخت یک روش عالی برای از بین بردن بوی قوی حتی از سینی های یخ است. فقط مطمئن شوید که سینی های یخ خود را سیلیکون و نه لاستیک، که در یک اجاق داغ ذوب می شود.


یک جفت:چگونگی استفاده از پیت موفین بعدی:یک تیم فروش جدید