پوست سیر

- Oct 31, 2019-

پوست سیر

 

هیچ راز نیست که سیر خوشمزه است. نه تنها طعم بی نظیری به وعده غذایی شما می بخشد بلکه مزایای سلامتی بسیاری نیز به همراه دارد. برخی افراد حتی سیر را به صورت خام میل می کنند تا سریعتر بیماری منتقل شود.

اما مهم نیست که چگونه از سیر استفاده می کنید ، یک کار وجود دارد که ابتدا باید انجام دهید. پوست پاپیون را پوست بگیرید.

در حالی که لایه برداری ممکن است ساده به نظر برسد ، پوست عادت ناخوشایندی برای چسبیدن به میخک سیر دارد. لایه برداری سیر با ناخن های شما کند و دردناک است در حالی که خرد کردن میخک با تخت چاقوی شما فقط 50٪ از زمان کار می کند.

از همه بدتر ، هر دو روش شما را با حالتی بد از "انگشت سیر" که توسط آب سیر چسبناک غیرقابل اجتناب ایجاد می شود ، رها می کند. صابون معمولی از بوی خلاص نمی شود. در حالی که مالیدن دستان خود به صابون از استیل ضد زنگ می تواند کمک کند ، بهترین راه جلوگیری از تماس آب سیر با انگشتان شماست.

در اینجا است که پوستهای سیر وارد می شوند. لایه بردار سیر ابزاری ارزان قیمت است که به طور موثری پوست را از دسته های کوچک و متوسط سیر خارج می کند. در حالی که یک پوست سیر قادر به لایه برداری کافی سیر برای یک رستوران نیست ، اما آنها برای آشپزی در خانه مناسب تر هستند.

اما همه پوست های سیر به یک اندازه ایجاد نمی شوند. در حالی که برخی شگفت انگیز هستند ، برخی دیگر کاملاً تند و زننده هستند. خوشبختانه برای شما ، ما در جداسازی بهترین لایه بردارهای سیر از مواردی که مکیده است ، کار سختی انجام داده ایم.

برخی از پوست های مختلف سیر را که مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته ایم

اما لازم است بیش از یک لایه بردار عالی سیر برای از بین بردن پوست به طور موثر سیر لازم باشد. بنابراین قبل از اینکه به لایه برداران سیر مورد علاقه خود برسیم ، می خواهم تکنیک صحیح را به شما نشان دهم.


یک جفت:سفارش جدید برای روکش نور سیلیکون توسط مشتری بعدی:چگونه می توان مواد غذایی و میوه ای را تازه نگه داشت؟ انتخاب درب کشش سیلیکونی