آیا سینی یخ سیلیکونی برای سلامتی مردم مضر است

- May 13, 2019-

آیا سینی یخ سیلیکونی برای سلامتی افراد مضر است؟

تابستان اینجاست ، و این بدان معناست که شما می خواهید مقدار کمی از وقت صرف تلاش برای خنک شدن کنید. یکی از سریعترین راه های خنک کردن ، از داخل به بیرون است: هیچ چیز مانند یک نوشیدنی سرد یخ برای پایین آوردن درجه حرارت شما وجود ندارد و به شما کمک می کند تا در یک روز گرم احساس خستگی کنید.

بهترین راه برای دریافت آن نوشیدنی سرد البته یخ زدن است. یخ مدت طولانی ، مکعب ، تراشیده یا خرد شده ، سلاحی نه چندان مخفی برای ضرب و شتم گرما بوده است. اگر اخیراً برای یک سینی مکعب یخ انتخاب نکرده اید ، ممکن است از گزینه های موجود شگفت زده شوید. یخ زدن آب یک کار نسبتاً ساده است ، اما انواع مختلفی برای انجام کار وجود دارد ، از سینی های سنتی یخ پلاستیکی گرفته تا سازندگان جدید مکعب سیلیکون و فولاد ضد زنگ.

بسیاری از مردم ممکن است در مورد مواد نگران باشند ، در اینجا ، ما قالب سینی یخ سیلیکونی را به شما توصیه می کنیم ، این ماده به سلامتی افراد آسیب نادر دارد . سیلیکون حاوی هیچ BPA نیست ، بنابراین اگر سینی های یخ سیلیکونی را به عنوان گزینه ای برای پلاستیک انتخاب کنید ، در آن جبهه خوب هستید. در حالی که پلاستیک نوعی پلیمر است ، سیلیکون یک رزین انعطاف پذیر است که با سیلیس ساخته شده است - بهتر است به عنوان شن و ماسه به نام های معمولی ساحل شناخته شود. سینی های یخ مکعب سیلیکونی نرم و پایدار هستند و به نظر نمی رسد که آنها در دماهای سرد مواد شیمیایی را به مواد غذایی یا آب می ریزند. در حالی که گزارش های پراکنده ای از شستشوی سیلیکون به مواد غذایی با دمای بسیار بالا گزارش شده است - به سینی های پخت و قالب مافین فکر کنید - این یک نتیجه قطعی نیست و به هیچ وجه بر فعالیت های یخی شما تأثیر نمی گذارد. اگر BPA نگران آن هستید ، سینی های یخ مکعب سیلیکونی انتخابی ایمن تر از نمونه های پلاستیکی هستند.

     بنابراین tr سینی یخ بهترین انتخاب برای شما خواهد بود

 


یک جفت:راه حل های جلوگیری از چسباندن مکعب یخ بعدی:استفاده از جام سیلیکون